Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

99 Milyar Salavat Kampanyasina Katılalım Arkadaslar

FÝLÝSTÝN

New member
http://www.salavat.ravda.net/kampan...hp&PHPKITSID=2ca109d9d6b4bcb2d98fcee16dd94b77

EUZUBILLAHIMINISEYTANIRRACIM BISMILLAHIRAHMANIRRAHIM

MUHAKKAK KI ALLAH VE MELEKLERI PEYGAMBERE HEP SALAT EDERLER. EY IMAN EDENLER! SIZ DE ONA SALAT EDIN VE TAM BIR ICTENLIKLE SELAM VERIN. (AHZAB SURESI 56)

SADAKAL ALLAHUL AZIM

INSALLAH NAMAZA BASLAYALIM

KIYAMET GUNUNDE BENIM SEFAATIME EN ÇOK LAYIK OLANLAR, BANA EN ÇOK SALAVAT GETIRENLERDIR. (HADIS-I SERIF)

KIM BANA BIR SALAVAT OKURSA ALLAH DA ONA ON RAHMET VE IKRAMDA BULUNUR. (HADIS-I SERIF)

YERYUZUNDEKI ALLAH IN SEYYAH MELEKLERI UMMETIMIN SALÂT U SELAMINI BANA, HEMEN ANINDA ULASTIRIRLAR.(HADIS-I SERIF)

SALAVAT
ALLAHUMME SALLI ALA SEYIDINA MUHAMMEDIN VE ALA ALI SEYIDINA MUHAMMED VE SAHBIHI VE SELLEM(SAV)

ARKADASLAR SİZDE YUKARIDAKİ LİNKTEN BÜTÜN ALEMLERE RAHMET OLARAK GÖNDERİLEN PEYGAMBERİMİZ HZ.MUHAMMEDE(SAV) 99 MİLYAR SALAVAT KAMPANYASINA KATILIN.ALLAH (C.C)KABUL ETSİN.

aşağıdaki flashı mutlaka izleyin.

http://ozel.ravda.net/include.php?p...16&PHPKITSID=232479ef90eae447b5d760c6cc9c4899

__BODOM

New member
hadisler çok çelişkili Kuran la çelişiyor
KIYAMET GUNUNDE BENIM SEFAATIME EN ÇOK LAYIK OLANLAR, BANA EN ÇOK SALAVAT GETIRENLERDIR. (HADIS-I SERIF)

KIM BANA BIR SALAVAT OKURSA ALLAH DA ONA ON RAHMET VE IKRAMDA BULUNUR. (HADIS-I SERIF)

YERYUZUNDEKI ALLAH IN SEYYAH MELEKLERI UMMETIMIN SALÂT U SELAMINI BANA, HEMEN ANINDA ULASTIRIRLAR.(HADIS-I SERIF)

kuran ı iyi anlamak için bu hadislerden mi faydalanacağız

khan19556

New member
Tevrat ve İncil gibi kütüb-ü semâviyenin yüzler işârâtı ve irhâsâtın binler rumuzâtı ve hâtiflerin meşhur beşârâtı ve kâhinlerin mütevatir şehâdâtı ve şakk-ı kamer gibi binler mucizâtının delâlâtı ve şeriatın hakkaniyeti ile teyid ve tasdik ettikleri gibi, zâtında gayet kemaldeki ahlâk-ı hamîdesi ve vazifesinde nihayet hüsnündeki secâyâ-yı gàliyesi ve kemâl-i emniyeti ve kuvvet-i imanını ve gayet itminanını ve nihayet vüsukunu gösteren fevkalâde takvâsı, fevkalâde ubudiyeti, fevkalâde ciddiyeti, fevkalâde metaneti, dâvâsında nihayet derecede sadık olduğunu güneş gibi âşikâre gösteriyor.

Sath-ı arz bir mescid, Mekke bir mihrap, Medine bir minber; o burhan-ı bâhir olan Peygamberimiz Aleyhissalâtü Vesselâm bütün ehl-i imana imam, bütün insanlara hatip, bütün enbiyaya reis, bütün evliyaya seyyid, bütün enbiya ve evliyadan mürekkep bir halka-i zikrin serzâkiri; bütün enbiya hayattar kökleri, bütün evliya tarâvettar semereleri bir şecere-i nuraniyedir ki, herbir dâvâsını, mucizatlarına istinat eden bütün enbiya ve kerametlerine itimat eden bütün evliya tasdik edip imza ediyorlar.

khan19556

New member
Allâhümme sâlli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ muhammedin biadedi külli dâin ve devâin ve bârik ve sellim aleyhi ve aleyhim kesirâ,

Allâhümme sâlli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ muhammedin biadedi külli dâin ve devâin ve bârik ve sellim aleyhi ve aleyhim kesirâ,

Allâhümme sâlli alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ ali seyyidinâ muhammedin biadedi külli dâin ve devâin ve bârik ve sellim aleyhi ve aleyhim kesîran kesîrâ,

Salli ve sellim yâ rabbi alâ hâbibike muhammedin ve alâ cemî'il-enbiyâi ve'l-mürselîn, ve alâ âli küllin ve sâhbi küllin ecmâin, âmîn, velhâmdulillâhi râbbi'l-âlemîn

Üst Alt