Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Acilen yardim...

Turac_80

New member
Selam dostlar;Foruma yazi asmakta zorlaniyorum?Her seferinde;

Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu:
  1. To be able to post links or images your post count must be 50 or greater. You currently have 12 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.
bu sekilde bir yazi cikmaktadir...Selam dostlar...

P

Peris

Guest
.......
  1. To be able to post links or images your post count must be 50 or greater. You currently have 12 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post.
QUOTE]

Aleykum Selam.
1.Mesajlarınızın sayısını 50 veya daha fazla olmalıdır bağlantıları veya görüntüleri Mesajı edebilmek. Şu anda 12 mesaj var.

Lütfen mesaj, daha sonra size mesaj göndermek edebilecektir bağlantıları kaldırın.
Yeni üye olmanızdan her halde......</SPAN></SPAN>

P

Peris

Guest
Selam:E buna bir care dostlar,Bak madurlugu cekiyorum..Yada gel sunu msn de halledelim bir yazimi benim adima oraya tasi...

Bence siz hiç endişelenmeyin 2 gündür üyesiniz artık maşallah 16 mesajınız var, bu hızla İslam forumdakı bu "madurlugunuz" çabuk geçer.

Turac_80

New member
Bence siz hiç endişelenmeyin 2 gündür üyesiniz artık maşallah 16 mesajınız var, bu hızla İslam forumdakı bu "madurlugunuz" çabuk geçer.

Selam Dost Peris,Zaman iste sorun bu hic bir forum yokki sevdigim binleri gecmesin mesajimiz ama su an cevap vermek zorunda oldugum bir konu var ve iki gün icerisinde izine ayriliyorum o nedenle zaman gecer kaybolur cevap endisesi tasiyorum.Selam dostlar...

Turac_80

New member
Üst Alt