Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Adult Site

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MetinK.

New member
Arkadaşlar Adult Site Açmayı Planlıyorum Lütfen Açmayın Vs. Demiyorum.Bu Yaşıma Kadar Boğazımdan Haram Lokma Geçmedi Çokta Dikkat Ettim Allaha Şükür .Şimdi Harammıdır Bu Siteden Gelen Para Konu Hakkında Bilgili Olan Arkadaşlardan Bilgi Almak İstiyorum.Yardımcı Olucak Arkadaşlar Şimdiden Allah Razı Olsun.

MetinK.

New member
Başka Bir Kaynaktan Öğrendim.Konu Slinirse Sevinirim.

radikal

New member
Kesin olan iki şey var:

1 - Banlanacaksın,

2 - Madem helal harama bu kadar önem veriyorsun sana müjde: cehennemde azığın olan irin ve zakkum "helal !" Rabbimizin siz günahkarlara ikramıdır. "Tadın bakalım şimdi o azabı, nasılmış vaadim" emr'i ile hiç harama bulaşmadan nimetleneceksiniz. Senin gibi haram helal ölçüsüne dikkat edenler için çok önemli olsa gerek bu konu.

Hamiş: Daha önce beslediğin köpekler için açıyorsan siteyi açma, kıymet bilmez onlar.

MetinK.

New member
Kesin olan iki şey var:

1 - Banlanacaksın,

2 - Madem helal harama bu kadar önem veriyorsun sana müjde: cehennemde azığın olan irin ve zakkum "helal !" Rabbimizin siz günahkarlara ikramıdır. "Tadın bakalım şimdi o azabı, nasılmış vaadim" emr'i ile hiç harama bulaşmadan nimetleneceksiniz. Senin gibi haram helal ölçüsüne dikkat edenler için çok önemli olsa gerek bu konu.

Hamiş: Daha önce beslediğin köpekler için açıyorsan siteyi açma, kıymet bilmez onlar.

Senin Gibi İnsanlar Yüzüdnen Müslümanlıktan Soğuyorum Lan İlk Önce İnsanca Cevap Vermeyi Öğren Ondan Sonar Gel Yorum Yap.Bidahada Senden Cevap İstemiyorum Adam Olan Cevap Versin Sen Verme.

radikal

New member
1 - adam olduğumu biliyorum.
2 - adult site açmak gibi bir düşünce taşıyanın, müslümanlıktan soğumaktan bahsetmesine nasıl güleceğimi bilemiyorum.
3 - bana "lan" sıfatını ekleyen şahısın, adult site açmak ile kendisine nasıl sıfat takmış olduğunu görmediğine ve hala anlamadığına şaşıyorum.
4 - insanca sorulara insanca kabul edilecek binlerce mesajım var, istersen sorunun özüne bak bakalım; benim sorduğum insanca bir soru mu ki; insanca cevap beklemeye hakkım olsun diye düşünmediğine şaşıyorum.
5 - burası islami bir site, git kendine adulttaş arkadaşlar bulabileceğin ateist forumlarına takıl, hem fikir jimnastiği yapmış olursun.
6 - Daha da kafa ütüleme, kalın italik kelimelere muhatap olmazsın.

Yürrü şimdi toz kaldırmadan...

Toz kaldırma dedim !...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt