Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah-u Zülcelal Sizden Râzı Olsun

أخي

New member
Esselamu aleyküm,
Ben Furkan,yaşım 17.

Size bir teşekkürü borç bilirim.
Bu teşekkürün sebebi ise gençlik bu haldeyken bir umursamazlık almış başını gidiyorken,Misyonerler harıl harıl Saçma batıl şeyleri yaymaya çalışırken sizler böyle güzel forumlar açıp gençliğimizi bilgilendirdiğiniz için sizden ve bu foruma katkısı olan herkesden Allah-u Zülcelal Râzı olsun.

Şimdi şöyle birşey var,
Hristiyanlar,Yahudiler,Ateistler sanal ortamda güçlüler ve inandıkları dinlerini/dinsizliklerini yaymaya çalışıyorlar ve buna göre forum açıyorlar.İnsanların beynini kirletmeye çalışıyorlar ve Allah hepimizi korusun gençliğimizin ve birçok kişinin ayağını kaydırıyorlar.

Bizde Müslümanlar olarak sanalda güçlü olmalıyız diyorum.Çünkü Düşmanın silahıyla silahlanıp düşmanı çürütmeliyiz.

Tekrar telaffuz etmek istiyorum;
Allah Foruma emeği geçen herkesden Râzı olsun...

Selametle.

Kardeşiniz.

bekir

sadece bir kul
Hoşgeldiniz Kardeşimiz... Bizler de seni tanımaktan memnun olduk. Genç yaşınıza rağmen Allah rızası yolunda ki gayretlerinizi Rabb Teala Hazretleri daim hayrlarla hediyelendirsin inşaallah.

أخي

New member
Hoşgeldin :) Bende 13 yaşındayım. Bu güzel forumda vakit geçirmek insana huzur verir ve huzurda bağımlılık yapar :)
Maşallah.Ben senin yaşındayken böyle sitelere girmezdim. :) Allah seni korusun.Allah yâr ve yardımcı olsun kardeşim... :)

Üst Alt