Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bayramınız Mübarek Olsun

P

Peris

Guest
Ben de tebrike katılıyorum. Allah(c.c) kurbanlarınızı, ibadetlerinizi ve dualarınızı kabul etsin. Her kese hayırlı bayramlar arzusu ile.

gizemli

New member
damlalarr_bayram10082.jpg

muhacir_b

New member
s.a hakkınızı helal edin en sonuncuyum herhalde
öncelikle çok güzel bir bayram rabbimin bir kudreti daha onu size hatırlatayım.düşünsenize rabbimiz öle dizeyn etmişki iki bayramı birden icmah (birleştirmiş) etmişki şükürler olsun.biri cuma biride kurban bayramı.rabbimize şükürler olsun.rabbim kudretiyle ikram ettiği şu cuma ve kurban bayramının hürmetine ve bu iki bayramda secde eden ve kalbiyle ve bütün samimiyetiyle ümmetin kurtuluşu için seherlerde ağlayıp allaha yakaranların ve bu ümmet için dava uğrunda mucadele eden bütün kardeşlerimin hürmetine rabbim ümmetin günahlarını bağışlayıp esirgesin ve hidayet edip hidayetlerini artırsın.bu iki bayramınızı kutlatım kardeşim .inş ümmete ve bana dua edermisiniz.allahın hidayet ,mağfiret ve ikramı ,onsekiz bin alemin efendisi olan peygamberimiz s.a min şefaat ve nazarı ve resulallah s.a.s min varisleri olan evliyaların himmeti üstünüze olsun kardeşlerim selametle.aeo

Üst Alt