Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben de geldim

ikilem

New member
Selamun Aleyküm tekrardan;
Internetle yatıp televizyonla uyandığımız ömrümüzde bir samimiyet bulabilme umuduyla burdayım.
Sadece hoşgeldin diyerek kestirip atın istemıyorum. Islamiyet'i yaşamaya çalışan,benzer sorunlarla karşılaşan,
benzer konulardan keyif alan insanlarla tanışabilmek mutlu edecektir beni. :)
Forum mantığını bu soğukluk yüzünden sevmem pek.
Kendimi de az buçuk anlatırsam ismim Sevgi. Istanbul'da yaşıyorum. Dinimizi yanlış anlayan ve o şekilde
anlatan-yaşayan-yaşatan herkes yüzünden kopup gitmiştim. 2-3 ay gibi bir zamanda hayatım değişti.
Ruhum,düşüncelerim,giyinişim.. Allahımı ben unuttum ama O beni unutmadı.Şükürler olsun.
Bir gün aynaya baktığınızda bambaşka birini bulabiliyorsunuz .
Allah hepinizin yanınızda olsun inşallah. c:)

bekir

sadece bir kul
Hoş geldiniz ikilem Sevgi Kardeşimiz. Evet, elektronik iletişim ve enformasyon yolları şimdi her taşın altından çıkmakta.
Biz burada İslam adına Allah rızası için bu dinin güzellikleri ve hususiyetlerini paylaşmaya çalışıyoruz ve tabiidir ki birbirimizin bu manada dertleri ile dertlenmek gibi bir mesuliyette taşımaktayız.
Hayırlı paylaşımlar dileriz.

enwer

New member
selamun aleyküm.hosgeldin ikilem bende senın durumundaydım ,dunya hayatına kaptırmıs gıdıyordum ki dinimi eksik yaşadıgımı farkettım.allaha şukur şimdi dolu dolu yaşamaya çalışıyorum...bu arada ismim enver karabükte yaşıyorum.in şallah kalıcı dostluklar edınırız... bekir abi bu arada tanısdıgıma memnun oldum.cok guzel izah etmıssın abim ...

bekir

sadece bir kul
Hoş geldin enver kardeşimiz. İslam Forum paylaşımlarınızla hepimizi mutlu edeceğinizi umuyoruz.

Üst Alt