Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: Ali Asgar isfehani: Kuralları Israrla İhlal, Delilsiz Dayatma, Anlamsız ve Mantıksız Genelleme Yapmak

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Ceza nedeni: Ali Asgar isfehani: Kuralları Israrla İhlal, Delilsiz Dayatma, Anlamsız ve Mantıksız Genelleme Yapmak

User: Ali Asgar isfehani
Infraction: Kuralları Israrla İhlal, Delilsiz Dayatma, Anlamsız ve Mantıksız Genelleme Yapmak

Administrative Note:

Message to User:

Original Post:
yazılarımı gerçekten okuyormusunuz şüphedeyim..gerçekten en başından beri yazdıklarımı okusa idiniz benim şia sünni akidesi üziirne konuştuğumu anlatmazdınız......peki bu mevzuuda şia nın akidesi ne imiş ehlisünnetin akidesi ne imiş....çünki ben ortaya şia akidesi sunmadım ve ehlsiünnet akidesi de budur diye bir şey yazmadım....sende yazında Allah kulu yaratmadan fiileri yaratılmaz dedin bende bunu demekteyim zaten...lakin bu inançta olanlarıda eleştirmekteyim uygun görmemekteyim....peki konuyu halen sanki şia sünni akidesi tartışılıyormuş gibi neden göstermektesin...yoksa şia inancımdan ötürü her yazdığımın bir şia akidesi olduğunumu düşünmektesin...peki bu hizipçilik değilmidir....

Üst Alt