Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ceza nedeni: aorskaya: Kuralları Israrla İhlal, Delilsiz Dayatma, Anlamsız ve Mantıksız Genelleme Yapmak

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Ceza nedeni: aorskaya: Kuralları Israrla İhlal, Delilsiz Dayatma, Anlamsız ve Mantıksız Genelleme Yapmak

User: aorskaya
Infraction: Kuralları Israrla İhlal, Delilsiz Dayatma, Anlamsız ve Mantıksız Genelleme Yapmak

Administrative Note:

Message to User:
Siz İslam Forum kurallarını hiçe sayamazsınız, İslam Forum kurallarını ve yöneticilerini küçümseyemezsiniz, bu platforma kuralları kabul edip katılmanıza rağmen yönetimle alakalı temennide bulunabilir ama ahkam kesemezsiniz.

Original Post:
Ben ruh hastası değilim ki öfke nöbeti geçireyim.

Bu ifadeniz için size anlayacağınız lisan ile derim ki; yine kaşınıyorsunuz!

Selam,
Önce öfke nöbeti geçirenlerin ruh hastası olmadığını bil.
Sonra, türkçe kompozisyon gereği yazı başlığının büyük harflerden oluşacağını hatırla.
Daha sonra; forumda kişilere yapılan hitaplarda büyükharf kullanılmasının etik olmayacağını bildiği kabul et,
en son olarakta, illeki bu noktaya getirme.

Yazı başlığının büyük harf olması dolayısyla ceza verilmesini az aklı olan birine bile mantıklı bulduranazsın.

Yeniden, şahsi kavgalara çekmeye çalışma, bak insanlar güzelce yazışabiliyorlar.

10-15 dakikada anlaşılacak konular bile, şahsi sataşmalar yüzünden sonlanamıyor.

Arzu ettiğin bu değilse, o zaman şahsıma çatma bekir... Soru sor demiştin, ben de soracağım, sonra sen de sor ben cevaplayım.

Artık bunu sağlamak için yazışmak bile çok anlamsız oldu.

Şu anlayacağın lisan kısmını ise şahsıma yönelttiğin bir söz olması nedeniyle ve islami kimliğimle "selam" deyip geçiştiriyorum bekir...

Bu lisanı da müslümanlar anlar. Bşak söze gerek yok...

İnşallah, artık bilgi paylaşımı yapılabilir.

selam
aorskaya

Üst Alt