Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Esref Ziya - Kalksam Dirilsem

rusen_alp

New member
Sevgili Terk-i Sanem, öncelikle foruma hoşgeldiniz,
sizinle güzel paylaşımlarımızın olacağına inanıyorum , bu haseple ve ilk mesajınızdaki bu duygu ve iman dolu , mukaddes toprakların ve isimlerin insanın genizinde saplandığı bu duyguyla yüklü ezgi gerçekten beni öteki iklimlere götürdü, yeni paylaşımlarınızı bekliyorum...

dua demeti

New member
s.a aramıza hoşgeldiniz rabbim hayırlara vesile kılar inşallah. Bu arada çok sevdiğim bir ezgi paylaşımınız için allah razı olsun.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Allah razı olsun , videoyu hazırlıyanlardan,
son derece insandaki bazı duyguları ayağa kaldırıcak şekilde hazırlanmış. videoyu izlediğimde son derece etkilendim. hazırlayanların eline sağlık....

Terk-i Sanem

New member
Sevgili Terk-i Sanem, öncelikle foruma hoşgeldiniz,
sizinle güzel paylaşımlarımızın olacağına inanıyorum , bu haseple ve ilk mesajınızdaki bu duygu ve iman dolu , mukaddes toprakların ve isimlerin insanın genizinde saplandığı bu duyguyla yüklü ezgi gerçekten beni öteki iklimlere götürdü, yeni paylaşımlarınızı bekliyorum...

Allah (C.C.) razı olsun sayın rusen_alp ,
Hayırlara vesile olmasını Mevlamdan diliyorum....

DUA DEMETİ' Alıntı:
s.a aramıza hoşgeldiniz rabbim hayırlara vesile kılar inşallah. Bu arada çok sevdiğim bir ezgi paylaşımınız için allah razı olsun.

Allah (C.C.) razı olsun sayın DUA DEMETİ,
Hayırlara vesile olmasını Mevlamdan diliyorum....

seyfullah putkıran' Alıntı:
Allah razı olsun , videoyu hazırlıyanlardan,
son derece insandaki bazı duyguları ayağa kaldırıcak şekilde hazırlanmış. videoyu izlediğimde son derece etkilendim. hazırlayanların eline sağlık....
.

Allah (C.C.) razı olsun sayın seyfullah putkıran.

Üst Alt