Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Geri gelmeyecektim.."

Tarihci

New member
Web sitesi
www.saidnur.org
hangi savaştır hatırlayamıyorum bir savaşta Hz.Ali kılıcını alıp düşman saflarına saldırır ve uzun bir süre sonra geri gelir ve derki beni affedin ,, oradaki ashab sorarlar neden ya Ali ? diyorki kılıcım körelmeseydi geri dönmeyecektim... kılıcım köreldiği için geri geldim...

*YoldaS*

New member
hangi savaştır hatırlayamıyorum bir savaşta Hz.Ali kılıcını alıp düşman saflarına saldırır ve uzun bir süre sonra geri gelir ve derki beni affedin ,, oradaki ashab sorarlar neden ya Ali ? diyorki kılıcım körelmeseydi geri dönmeyecektim... kılıcım köreldiği için geri geldim...

Tarihçi arkadaşım öncelikle hatırlamadığın yada bilmediğin konularda insanları yanlış bilgilere sevketmen yanlış Bende İmam Sadık Cafer mezhebinden olarak sadece yazını düzeltmeni veyafta kaynağını belirtirsen iyi olur böyle kulaktan dolma seylerle lütfen karalama yapmayalım Unutmayalım ki Hz.Ali Ehlibeytten bir insan olarak dinimizde büyük bir öneme sahipdir ne olursan ol yinede gel deniliyor lütfen mesajını düzelt

*YoldaS*

New member
bir sohbet ortamında ilahiyatcı bir hocadan dinlemiştim..inşallah

iyide dostum ilahiyatcı hocanında okuduğu bir kaynak vardır bunu öğrenene kadarda sadece hurafe olarak kalacaktır bence bunu söylerken yada konusurken bir somut delil olarak kaynak gerekir çünkü söylenen söz hiçde hoş değil...

::DERDOM::

New member
yazık ya size valla acıom allah affetsin sizi

Üst Alt