Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hekim yardımına ihtiyacım var...

hasanasým

New member
kardeşler, üroloji bölümüne gitmem gerekiyor, ancak çekiniyorum ve dini bütün bir hekim bulabilirsem çok iyi olacak...gerekirse bitkisel tedavi önerebilecek, Allah ın Şafi ismiyle tecelli etmesine aracı olacak..eğer çevresinde böyle bir doktor duyan bilen varsa ve haber verirse çok memnun olacağım...teşekkür ederim...

sýyah_

New member
Herşeyden önce hayrı ve şerri yaratan ALLAH'a sığın sonra; Hiç kendine eziyet etme, git bir üniversite hastanesine profesöre beni acemilerin eline bırakma de eğer ekonomin iyiyse. Öğrencilerin eline kalırsan seninle deney yapar gibi ilgilenirler temelli eziyet ederler. Eğer ekenomin iyi değilse düz bir devlet hastanesine git üroloji bölümüne muayene ol sonra ertesi gün aynı bölüme bakan başka bir dotkorun (ürolog) ona git, ama sakın ihmal etme üroloji önemli bir alan özellikle mesanede ayakta idrar yaptıysan bu güne kadar prostat ve mesane kanseri gibi ileride daha kötü sonuçlara neden olacak durumlar hasıl olabilir. Erkenden gitmen ve ne olduğunu önce anlamak lazım problemin. Yoksa bitkisel ilaçlarla şifa bulcam diye en değerli nimetlerden birini yani zamanını boşa harcama, şimdi telaş ta etme ama ihmalde etme sakın. Önce bir anla nedir problem neden hastasın. Mesane ile ilgili tıp baya ilerledi, benim en büyük erkek kardeşim devamlı özel doktora gidiyordu mesanesinden kan geliyordu, Doktor bişeyin yok senin olur normal demiş ama abimde mesane kanseri varmış bir yıl boyunca özel doktora gide gide ilerledi kanser. Abim vefat etmeden önce son bir yılını özellikle son altı ayını çok acı çekerek geçirdi onun hali aklıma gelince mesajınıza cevap vermeden geçemedim. Annemi ve abimi kanserden kaybettim onun için hiç bir hastalığını ihmal etme kardeş, ne olduğunu anlamak için tam donanımlı bir hastanaye git..Dini bütün bir doktor aramak gibi zaman kaybına hiç girme. Benim eşim İzmir'de çok problemli bir doktora denkgeldi adam delinin teki. Hastanede bir hastayı tartakladığını ben gözlerimle gördüm. Ama eşimde guatır vardı öncelikle ALLAH'ın izniyle sonra o deli doktorun vesile olmasıyla hastaneye gide gele tamamen iyileşti. ALLAH'a (c.c) şükürler olsun. Yani doktor şöylemiydi böylemiydi diye hiç zaman kaybetme en önemlisi önce ALLAH'a (c.c) sığın en önemli husus bu zaten ALLAH (c.c) sana şifa bulmada vesile olacak doktoru nasip etmesse seni dünyanın en müslüman doktoruda iyi edemez.

rusen_alp

New member
Ya kardeşim bırakın bitkisel tedavi yöntemlerini falan, üroloji bölümüne gidin herhangi bir hastaneden, size gereken tedavi yapılır, doktor tavsiyesi olmadan başka yollara başvurmayın bence.

Üst Alt