Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ıraklı bacımız nur'a infazlı cevap (cevap bu olsa gerek)

Z

zeynep_hearty

Guest
Allahu ekber ..rabbim yar ve yardımcıları olsun insallah ..zalimler şunu bilmelilerki hiç bir zulum cezasız kalmayacak ...o zalimler için yaşasın cehennem ...selam ve dua ile...

Mücahid

New member
Zalimler zulmün cezasını ALLAH'ın nusratı ile mücahidler elinden buluyor yavaş yavaş.Allah razı olsun

a l p e r

New member
Ben buradaki görüntü vesilesi ile "nur bacı" dan haberim oldu. Bir yerde mektubunu okudum. Öncesinde dedim ki "acaba başka güçlerin işi olmasın bu mektup?" sonra bu düşüncenin vesvese olduğu kanaatine vardım. Çünkü orada öyle bir yer var ve muhakkak bu amerikan soysuzları böyle şeyler yapıyorlardır :((( Bu andan sonra, ölmek isteyen bu insanın ızdırabının sabrı ile Allah(celle celaluhu) katında büyük mükafatları olacağını, hatta yatağında rahatça yatan bizlerin bu mükafatlar karşısında dünyada onun yerinde olmayı dileyeceğimizi düşündüm. 3 günlük dünya sabrı ile Şanı Yüce Rabbimizin iltifatı ve ebedi cennet...

Ancak o kardeşimin yerinde benim öz kardeşim olsaydı bu kadar rahat düşünebilir miydim? Her gün her türlü işkenceye maruz kalan benim kardeşim olsaydı yatağımda bu kadar rahat bunun muhasebesini yapabilir miydim? :(((

İşte o noktadan sonra da kendimi çok sahte hissettim.
Alahım(cc), sen bizim taklidimizi hakikiye çevir (amin)

En nihayetinde takdiri ilahidir, Allah (celle celaluhu) zulmedici değildir, her zorlukta kolaylık da vardır. Biz kafamıza ve nefsimize göre hareket edersek fayda yerine zarar vereceğimiz aşikar lakin öğrendiğim bir şey, eğer ki oralarda zulüm gören bir kardeşim benden yardım istediği halde ben yatağımda uyuyabiliyorsam bu benim büyük bir eksikliğimdir, sahteliğimdir.

Allahu teala o kardeşlerimin yar ve yardımcıları olsun, ızdıraplarını tez zamanda geçirsin, dünyada ve ahirette kolaylıklar ve hoşluklar versin, bizim de sahte gözyaşlarımızı affetsin hakikiye çevirsin inşaallah (amin)

Üst Alt