Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İstediğiniz camiyi gezin ve görün..3D Mekanlar

a l p e r

New member
3D Mekanlar
(kurulum gerektirmeyen) programları indirerek sizde bu eşsiz mekânları dolaşabilirsiniz. Kendinizi mekânların içinde gibi hissedeceksiniz. Fareyi bakmak istediğiniz yöne doğru kaydırmanız yeterlidir. Varsa, farenizin scroll tekerleğini kullanarak görüntüyü yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Eğer beş saniye içerisinde müdahale olmazsa, program otomatik olarak etrafı seyrettirmeğe başlar. Seyrettiğiniz mekânı ekran koruyucu yapmak isterseniz F5 tuşuna basınız. Birden fazla dosya indirdiyseniz F9 tuşuna basarak (ayni klasör içinde bulunan) mekânların bir listesini çıkarıp istediğiniz mekânı bu listeden seçebilirsiniz. Bir mekândan –görünen– diğer mekâna atlamak için farenin sol tuşuna tıklayın. Yardım için F1 tuşuna basınız

(Daha önce bu adres verildi mi bilmiyorum. Biraz araştırma yaptım ama bulamadım.)

RuVeyda

New member
çok harika bir şey, Allah razı olsun...

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Kardeşim geçenlerde bakmıştım bu siteye..Gerçekten çok güzel bir paylaşım yapmışsın..Rabbim razı olsun senden..

elsa

New member
İstediğiniz camiyi gezin ve görün..

İstediğiniz camiyi gezin ve görün..

Görmek isteyipte gidemediğiniz mübarek camiilerimizi sanki içerisindeymiş gibi gezeceksiniz.

http://mekanlar.nurris.org/

yavuzburak

New member
Güzel proğram daha öncesinden bakmıştım. Paylaşım için sağol...

avsallarfenomeni

New member
Camilerimizi 3 boyutlu gezmeye ne dersiniz? İçeri buyurunuz...

Camilerimizi 3 boyutlu gezmeye ne dersiniz? İçeri buyurunuz...

Sevgili kardeşlerim;
Aşağıda size linkini vermiş olduğum siteden merak ettiğiniz camileri,türbeleri ve diğer eşsiz mekanları üzerlerine tıklayarak 3 boyutlu olarak gezebilirsiniz..Daha önce verildiyse çok özür dilerim...Buyurun...

huseyingokyurur

New member
işte bu teknolojiyi güzel kullanmaktır
paylaşım için teşekkürler :)

S

safinaz

Guest
3D Mekanlar

Artık yeni linki bu...
Çok güzelmiş,gerçekten süper bir paylaşım hem de nasıl izleyebileceğimizi da yazdığınız için,Allah razı olsun....

Üst Alt