Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

kendini arayan adam

Asya

New member
kendini arayan adam

çok güzel bir eser.halit ertuğrulun binlerce satan kitabı.herkese tavsiye ederim.okumaya başladım ve bir solukta bitirdim.çok güzeldi.belki aramızda başka okuyanlar da vardır ama okumayanlara mutlaka tavsiye ederim.

Vxdrii.jpg

Rahmet4

New member
bende okumustum düzceli mehmetde cok güzel yasanmis öykü

Asya

New member
zaten halit hocanın tüm kitapları çok güzel.

*sessizgemi*

New member
cok güzel bir kitap 2000 yılında dogum günümde hediye edilmişti hala hatırlarım.yeni bir hayat kitabıda cok hoş içinde güzel hikayeler var tavsiye ederim.
"baba namazlarını kıl cehennemde yanmana dayanamam" içindeki hayat hikayelerinden favorimdir.
selam ve dua ile...

Aysegul

New member
Gerçekten güzel kitap...Düzceli Mehmet te çok güzel kitap.Ama çoğu kitabı birbirine benziyor üslup olarak...O yüzden sıkıladabiliyor insan..Yani şahsi fikrim

Asya

New member
Gerçekten güzel kitap...Düzceli Mehmet te çok güzel kitap.Ama çoğu kitabı birbirine benziyor üslup olarak...O yüzden sıkıladabiliyor insan..Yani şahsi fikrim

evet üslup olarak kitapları hep birbirine benziyor ama beni hiç sıkmıyor Halit hocanın kitapları.bir solukta okuyup bitiriyorum.

Yasemin03

New member
cok güzel ve bazi anlarda göz yaslarimi tutamadigim bir kitap. beni bir kitap o kadar cok etkilememisti. bir arkadasim o kitabi okuyunca namaza bile basladi. yani güzel hatirlar var o kitapda bence.

Üst Alt