Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Lütfen Acil Yardım!!

tiyatrosever

New member
Hayırlı günler herkese,internette bir haber okudum ve bende vesvese oluştu.Haber malesef evrim teorisi propagandası yapıyor.Ve orda yazılanlara göre bu işlem esnasında belli bir metabolizma, hareketlilik ve uygulanan işlem sonucu kendini kopyalama özellikleri gösteriyormuş.Benim anlamadığım cansız bir maddede bunlar nasıl olur? Çünkü benim bildiğim DNA,RNA'ya sahip bir bakteri vs. çoğalabilir.Ama bunlar cansız madde oldukları halde nasıl kopyalanıyor?Cansız maddeleri burada olduğu gibi dışarıdan etki ile kopyalamak,çoğaltmak mümkün müdür?Haberin linkini veriyorum(Vesveseden yapmaktan korkan arkadaşlar lütfen linki açmasın.),bilimsel yönde bu savı açıklamanızı,çürütmenizi bekliyorum arkadaşlar.

tiyatrosever

New member
Arkadaşlar linki veremiyorum,hata veriyor.Benim yazdıklarım umarım anlaşılıyordur.Cevaplarınızı bekliyorum.

tiyatrosever

New member
Arkadaşlar,geçenlerde bende vesveseye sebep olan evrim propagandası yapan bir haber paylaşmıştım.Amacım sadece yardım,bilgi almak ve vesveseye son vermekti.Eğer sizlerde vesveseye sebep olduysam lütfen hakkınızı helal edin.​

Üst Alt