Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Seni İntihar Ettim

radikal

New member
Ah ah! bizim zamanımızda bir tek ibrahim sadri vardı, daha bozmamıştı kendini. Adam gibiydi,adam gibi seviyordu, aşkın adamı derdik, yaz sinemalarının açık havalarında savrulan sigara dumanlarında yaşatırdık sözlerini, dürer katlar cebimize koyardık. Taze ekmeğin buğusunu şiirlerinde bile burnumuza koklatırdı bize, karnımızın acıktığını anlardık. Annemiz kızardı "körolmayasıca ! saat kaç ! ya baban sorsaydı nerde olduğunu, ne derdim hiç düşündünmü" zılgıtları arasında ayaklarımızı yıkar haymeye tırmanırdık. Çok değil, 15 sene önceydi. Asgari ücretin yine yetmediği zamanlardı, babamın 3 ayda bir verdiği 5 sıfırlı paraya gözümüz gibi bakar, çıkan ilk kasedini alırdık. Ne yazmış be adam ! ne okumuş len bu adam, derdik. Olum bu aşk'ın adamı, ibrahim derdik. İbrahim, o halimizi görse acep o bize ne derdi. Kahraman'ı da ilk çıktığından beri takip ederim. Daha bozmadı, inşaallah bozmaz. Bazen çok karamsar bulsam da, aşkı tehdit etmesi, meydan okuması, kedi gibi sokulması hoşuma gidiyor. Sözlerini tabanca yerine kullanıyor. Namlusunun ucunda teslim bayrağını çekerek. Her şeye rağmen, güzeldir Kahraman. Paylaşımda bulunan kardeşlerim, teşekkür ederim.

gelincik çiçeði

New member
ne zoruma gidiyor biliyor musun

ne zoruma gidiyor biliyor musun

Senden Ayrılmak Degilde Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun ... Benden Sonra Lanet oLası eLini Kim tutacak Kim Sevecek Kim Saracak Seni... Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun .. Senden Ayrılmak Degilde O öPüp Koklayamadığım Kıyamadıgım Saclarını Kim eLLiyecek ..Benim Zoruma Ne Gidiyor BiLiyormusun.. Senden Ayrılmak DeğiLde .Sana Doya Doya Seni SEviyorum Diyemedim ya. Sana Kim Seviyorum Diyecek Benim Zoruma Bu Gidiyor.. Kim Tuta BiLir Senin eLini Kim Sara BiLir Senin boşlukta oLan Yerini. Aklıma Geliyor İlk Tanıştığımız Gün Geliyor.. HatırLıyormusun iLk Seni Seviyorum Dediğimi..iLk Sen Deniz GözLümsün Dediğimi Hatırlıyormusun.. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun Zamanı Geçmişe Döndüremiyorum ya..Zamanı Geri Çeviremiyorum ya. Yanıyor Yüreğim .. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun ..DünyaLArı Verdim DünyaLarı Yıktım.. Sana Varya Ömrümü Verdim.. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.. Anlamadın AnLayamadınya Beni... Ne ALLaha Ne KeDere İsyan eTTim Şimdiye Kadar.. Ne Sana Ne Sana oLan Sevgime Söz Gecirdim..Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.. AğLarken Beni GörmeLiydin Senin iÇin Defalarca Kendimi Yıprattıgımı Senin İçin Varya Canımı... Tek Kalemde Vereceğimi aNLamadınya.. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.. SeninLe Bir Yatakta Sana SarıLıp Doya doya öPmeyi. Sana Seni Seviyorum Demeyi Sana Canımsın Diye İnLemeyi Söyleyemedim ya.. Laan Bir Kez Ya Birkezz Gururunu AyakLArının ALtına aLsaydın .BikezCik Bana İnansaydın. Ben Aşkta Gururu BiLmezdim Sen Severdin Sen Bana Kıyamazdın . Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.. Bana Canım Demeni öZLedim.. Bana Senin İçin öLürüm Demeni Özledim. Bana Varya Kızarken O BakışLArını öZLedim .. Bana O NinniLer Anlatmanı Bana Ninni Smylemeni Özledim... Zoruma Gidiyor Sen BiliyorMusun.. Hatırlıyormusun Bigün Bana Ne Demiştin.. DünyaLArı Yıkarım Senin iÇin .Senin İçin DağLArı Delerim. Sen iSte Annemi Babamı Saymaz Yine Gelirim Demiştin..Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.... Sen GeLemedinya Sen Benim OLamadınya.. Sen Canını Canana Veremedinya.Zoruma Gidiyor. Deniz Gözlüm.Sen Benim oLamadınya.. Bak Zaman Ne Çabuk Geçiyor Ne Sen varsın Ne Ben.. Zaman Varya ÖyLe Bir GeÇiyorki. Zoruma Gidiyor Sen Biliyormsun.. Seni uNutamadığım. Sen Allahadamı İnanmıyorsun.. Ne Zoruma Gidiyor Biliyormsun.. Seni Cok öZLedim. Seni Seviyorum Diyemedimya Yanıyorum..Zoruma Gidiyor Yanıyorum.. Deniz GözLüm Yanıyorum.... KAHRAMAN TAZEOGLU

gelincik çiçeði

New member
BİR ADIM SUSVazgeçmek için öyle uzun bir gece kitutunmuşken sesinedüşmek kadar yaralıdüş kadar yalanbaşa dönmenin tutar yanı yokdevam etmenin geleceğivazgeçmenin eteği örttü gecemiziaçarsak gözlerimizi biri ölecekkapattıkça ağlıyorum"ya ben" diyemeyeceğim kadar suçluyum bu gecebitmez vicdan hesabımda ağlıyorsamhayvanlığımdanvazgeçmenin mümkünlüğübir kadının korkusundakendi korkusuzluğumda erdemsiz bir duruşşeytansı bir inatinsan olmanın sihrinibir aşkla bozmuşumhaberim yokçocuk gülüşüm sinsiliğimin maskesianlamlı kelimelerim hilelerimin kılıfıymışhaberim yokvazgeçmeden de yaşanabilseydi bu sevdahak yemeden haklıcakural yıkmadan regalceve boynumuza vebal almadanhelalcevazgeçmenin öncesindevazgeçilmenin içindeyimsen bir adım susben koşar adım susarımkonuşmadan yaşarımölüm sessizliğimi

gelincik çiçeði

New member
En Fazla İçimde Ölürsün En fazla içimde ölürsün Cesedini sürüklerim gittiğim her yereKızıl sonbaharım Hangi aşk kendi fırtınasına dayanabildiEllerimde çoğul bir gölge kuşuAdının arkasına basmadan yürüdümAlnımda birikti çiziklerAdımdan çıkardım aklımıAklımsız kaldımNeylersin İnsanız Ne yapsak eksiğiz işteÖlüme ayarlı saatizEn fazla içimde ölürsünSorarım Şiir papirüslerinin hangi köşesine karaladın beni?Hangi hare’mden yakaladın da çiğnemeden yuttun gözlerimi?Kekeme repliklerin ezber bozduran kuşuHangi rüzgârlara sattın da saçlarınıDevrik cümlelerimin öznesi oldun?İçindeki kötü senaryoların kahramanı olmak istemezdimDağıldı bak derlenip toplanmış dağılmalarımEn fazla içimde ölürsünNasılsa yokluk rehin bırakılıyor kalanaKalan gidene denk neyi varsa susuyor.Ve susmak inceltiyor her yarayıVe susmak bakmak oluyorGitmediğin her yereKim tutuklanmış yalnızlıktanGizin içine gizlenen kimSöyle beni nerene sakladınKi şimdi bu kadar sokaktayımEn fazla içimde ölürsünKarla karışık yağarsın yara BeremeKarma karışık kalırsın cinnet şeridindeKaldırımların kaldıramadığı her neyse işteBulamadığın her ne varsa büyük yıkımların izindeSana borcum olsun Hiç yazılmayacak bir şiirin içinde En fazla içimde ölürsünYanağında yanar avucumAvucumda imlası bozuk bir şiir kalırGözlerinin namlusu döner, yakar kirpiklerimiKulağımda bir tepenin rüzgârı uğuldarGırtlağıma kadar aşka batarımYeteri yok. Eksiği fazla.Neyin kaldı eksilenlerden artaİçeri doğru kapanan bir kapıydınSaçlarından geçtim önceVe kendimden öyleceNeyim yoksa var bildimEğildimEksildimEridimBir seni bitirmedimHangi rüzgarlara sattın da saçlarınıUğultusuna tutunamadınÖmürden nefes çalarak ne kadar yaşarsa insanÖyle yaşadım gözleriniTenimde itiş kakışCebimde depremlerinEsrarlı gece ayinleriVolkanik şiirlerUsul usul giymedim mi sözleriniYalnızlığın tiradını kapamadım mı her seferSensizlik seni anlattı en çokVazgeçmeler vazgeçmekten vazgeçtiSöyle saçlarında öldüğümBir geri gidiş kaç günde gelirdi?En fazla içimde ölürsünCesedini sürüklerim gittiğim her yereTenimin yırtıldığı yerden mi girdin içeriAçar gibi yaparak açık bir kapıyıBeni ikiye böldünHadi içimi kendine aldın daBeni nerde bıraktınHangisini seçerdin benim içinVe hangisinden vazgeçerdin kendin içinBen yarama çoktan sen bastımYaşım kadar gencim Adın çabuk diye geçtiArdında aç köpekleri bırakarakEzberimden geçtim. Hızla biten aşk şarkılarından geçtimSenden bir şey eksiltmeden sana çok şey bırakmaktı aşkBildim Biz dalkavuk bir aydınlığın yerineOnurlu bir karanlığı seçtikVe bir öyküden ağlarcasına geçtikCesurduk çünküKendimizi kendi düşlerimizden kovacak kadarÖmrüne yüz çevirmiş iki masalcıyızGerisi hiçlikGerisi yoklukSensizliğin anlattığı ne vardı senden başkaBir hayatın tüm yanılgılarınıSaçlarında çözdümŞimdi beni hangi yanımdan susacaksınSessizlikte bir dildirÇoğul susulurPusulurŞimdi beni hangi yanımdan kusacaksınYıkık şehrimin izbesiEn fazla içimde ölürsünEn çokGözlerime gömülürsün.Gözlerimi kaparımVasiyetimi yazarım Kahraman Tazeoğlu

Üst Alt