Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sigarayı bırakmanın kolay yolu E-Kitap

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
Son Bir Sigara...
Sigarayı bırakmanın kolay olabileceğine inanıyor musunuz?
Altı saat içinde, ruhsal ve bedensel acı çekmeden, irade gücünüzü kullanmak zorunda kalmadan ve pahalı bir araç kullanmadan son sigaranızı içebilirisiniz. Sadece doğru metoda ihtiyacınız var!
Allen Carr Sigara Bırakmanın Kolay Yolu Metodu ile dünya çapında en başarılı sigara bırakma metodunu öğrenmeye karar verdiyseniz okumaya devam edin ve bizi arayın....

Demek Sigarayı Bırakmak İstiyorsunuz?

seminerler1.jpg

Dünya çapında binlerce insana yardım etmiş olan bir çözümümüz var.
Yıllardır kendinize sigarayı bırakacağınızın sözünü vermiyor musunuz ?

İyi düşünün!

Hayatınızın geri kalan bölümünde sigara içmeye ne zaman karar verdiniz ?
Hatta bu kadar uzun süre sigara içmeye ne zaman karar verdiniz ?
Şimdi sigarayı bırakmanın tam zamanı.
Beş müşterimizden dördü, sigara bıraktırdığımız birisi bizi tavsiye ettiği için bize gelir.
Allen Carr Seminerleri dünyadaki en başarılı sigara bıraktırma seminerleridir.

"Allen Carr Seminerleri" hakkında öğrenmek istediğiniz herşey....
Hayatınızı değiştiren 6 saat
Seminerlerimizde 6 saatin sonunda sigarayı zorlanmadan bırakıyorsunuz. Altı saat boyunca sigara içebilirisiniz.
Ortalama 15 kişiyle aynı anda gerçekleşen seminerlerimiz sonunda kararınızı veriyor ve son sigaranızı içiyorsunuz.
Belki yıllardır yapmak istediğiniz ancak düşünürken bile başarısızlık kaygısı yaşadığınız bu konuda size yardımcı olacağız.
Size öyle kolay bir metod sunacağız ki, bir an evvel sigarayı bırakmak isteyeceksiniz ve sigarayı bırakmaktan korkmak yerine cesaretleneceksiniz.
Sigarayı bırakmak hayal edemediğiniz kadar kolaydır ve inanamayacağınız kadar da keyiflidir .
Allen Carr'ın sigarayı bırakmanın kolay yolu metodu ile hiç acı çekmeden ve zorlanmadan sigaradan kurtulabilirisiniz.
Avrupa, Amerika, Hongkong, Afrika, Avustralya ve bir çok ülkede daha yüz binlerce insan Allen Carr metodu ile sigara bağımlılığından kurtulmuştur.
Altı saat içinde sigara içmenin bir alışkanlık olmadığını öğreniyor, neden içme ihtiyacı hissetiğinizi anlıyor ve sigara içmekle ilgili bir çok tutumunuzu değiştiriyorsunuz.

"Bugüne kadar sigaradan kurtulmak neden bu kadar zordu? Neden içiyorsunuz?" gibi önemli sorulara cevap bulacaksınız.
Size sigaranın ne kadar zararlı olduğunu anlatmayacağız-bunları zaten çok iyi biliyorsunuz, neden içmek zorunda olduğunuzu fark ettireceğiz ve sigaradan kurtulabilmeniz için çok güçlü bir metod sunacağız. Metodu anladığınız an zaten bir daha sigara içmek istemeyeceksiniz, hatta canınız çekmeyecek !
Size en uygun seminer tarihini ve yerini bizi ara***** öğrenebilirisiniz
(Allen Carr Türkiye 0212-358 53 07)

Seminer boyunca istediğiniz kadar soru sorabilirsiniz; uzmanlarımız bireysel ihtiyaçlarınız ile de ilgileneceklerdir.
Dolu dolu geçireceğiniz seminer gününü bir gevşeme egzersizi ile kapatacağız.
Hayatınızdaki en önemli kararlardan bir tanesini almış olacaksınız ve sigara paketlerinizi atmak isteyeceksiniz.
Ya bu 6 saat işe yaramazsa?

Genelde katılımcılarımız bu 6 saatin sonunda sigarayı bırakma kararını alıyor ve beklenildiği gibi gergin değil, çok keyifli ve kalıcı bir şekilde sigarayı bırakmış oluyor.
Olur da bir gün tekrar sigara tuzağına düşerseniz veya o tuzağa düşmekle ilgili herhangi bir endişeniz olursa, devamlılığınızı destekleyen seanslarımıza katılabilirsiniz. Bu özel çalışmalar verdiğimiz garanti apsamı içersindedir ve bu sebeple ücretsizdir. Üç ay içerisinde iki destek seansımıza ücretsiz katılabilirsiniz. Bizim için önemli olan sigaradan kurtulmanız için sizi sonuna kadar desteklemek.

Siz kararınızdan vazgeçmedikçe biz de sizden vazgeçmeyeceğiz.

uzmanlarimiz.jpg

Allen Carr uzmanlarımızdan Emre ve İlknur ile...
Sigara Bıraktıran Uzmanlarımız...
Allen Carr sigarayı bırakmanın kolay yolu metodu uzmanları uzun yıllar sigara içmiş ve bu metot ile sigarayı bırakan kişilerden oluşur.
Uzmanlarımız sigarayı bıraktırmayı misyon edinmiş kişilerdir. Aldıkları uzun ve zorlayıcı eğitim artı kendi deneyimleri ile başarı oranları çok yüksektir. Dünyanın her yerinde aynı standartları oluşturmak ve sürdürmek amacı ile uzmanlarımız periyodik olarak yurtdışındaki eğitimlere katılırlar.

Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu (Allen CARR) Türkçe | 688 Mb

http://rapidshare.com/files/186284317/Sigara.part1.rar
http://rapidshare.com/files/186302476/Sigara.part2.rar
http://rapidshare.com/files/186318827/Sigara.part3.rar
http://rapidshare.com/files/186334021/Sigara.part4.rar
http://rapidshare.com/files/186347697/Sigara.part5.rar
http://rapidshare.com/files/186359898/Sigara.part6.rar
http://rapidshare.com/files/186370946/Sigara.part7.rar

reyyan

New member
3312800x600bi5.jpg
Ah bir bilsem nedir Semm_İ katildeki bu tat ve binler devrilirken binlercedeki inat sigarayı bırak

Asya

New member
sigara kullanmadığıma göre okumama gerek yok sanırım.ama kullananlara tavsiye edebilirim tabi ki.teşekkürler reyyan abla.

..:Þirine:..

New member
allah razı olsun......
teşekkür ederiz....bunları babama okutmam lazım inşaallah biraz da olsa birileri okuyup obüyük ve insanların sadece akciğerlerini değil de insan hayatını çürüten bir bataktır....
allah onların yar veyardımcısı olsun..

demir

New member
sigara kullanıyorum

sigara kullanıyorum

sigara kullanıyorum ve şunu belirtmek isterim ki binlerce sigara bırakma yolunun olmasından ve her gün yeni yeni yolların eklenmesinden bıktım..
sigara kullanmak bir keyif meselesidir ve bırakmak da irade ile ilgilidir...
şahsen o seminerlere 100 lerce veya 1000 lerce dolar yatırmaktansa irademi kuvvetlendirmeyi denerdim..

Asya

New member
sigara kullanıyorum ve şunu belirtmek isterim ki binlerce sigara bırakma yolunun olmasından ve her gün yeni yeni yolların eklenmesinden bıktım..
şahsen o seminerlere 100 lerce veya 1000 lerce dolar yatırmaktansa irademi kuvvetlendirmeyi denerdim..
kullanamamyı deneseniz göz göre göre ölüme doğru yolalmaktan ve bir nevi intihar etmekten kutulmuş olursunuz.

araturka

New member
kullanamamyı deneseniz göz göre göre ölüme doğru yolalmaktan ve bir nevi intihar etmekten kutulmuş olursunuz.

bu dünyada kimse kalmayacak sigara içende içmeyende ecel bu sigara dinlemez sigara sadece bahanedir istersen 100 yıl sigara iç 101 yıl sonra öleceksen o yazılıysa sana 101 yaşında ölürsün

Asya

New member
çokçarpık ve yanlış bir kader anlayışı.sen zararlı olanı bile bile yap sonra da ecelim geldi öldüm de.var mı böyle bir şey ya?ne kadar cahilliktir.
bu aynı zamnda şuna da benzer.bir insan 10.kattan atlasın ve ölsün ve herkes desinki eceliyle öldü.atlamak bahaneydi.
bu kadar cahillik olamaz.

gulya

New member
sagligimizi korumamiz bizim icin en onemli vazifelerden biridir.asyaya bu konuda katiliyorum.olucem diye her zararli seyi kullanmam mi gerekiyor.sacma bi fikir.selametle

demir

New member
ölmek mi

ölmek mi

sigara içmenin ölüm zamanı ile erken ölmek geç ölmek ile ilgisi olmadığına eminim...
bünyeden bünyeye değişir ama her birimiz muhakkak etrafımızda yıllardır sigara içtiği halde taş gibi sağlam insanlar görmüşüzdür..
sadece doktorların bu mevzuuyu abarttığını düşünüyorum.. ama sigara içmemden veya içmememden daha sıkıntılı bir konu var o da herkesin beni sigarayı bırakmaya davet etmesi...

gulya

New member
bizde doktorlardan duyduklarimizin yalancisiyiz diyelim.zararli oldugunu duyduk ve sizi uyarmaya calistik.hata ettikce kusurumuza bakmayin.sonucta sizde bizim bi kardesimizsiniz.zarar gormenizi istemeyiz.selametle

demir

New member
kusura bakmıyorum da...

kusura bakmıyorum da...

öyleyse şöyle yapalım...
iyi niyetiniz için teşekkürler ancak çok yararsız bir yarar çabasıdır bu..
vesselam..

T

teslimolan

Guest
6 saatte mi biraktiriyormus bu doktor ben tam anlamadim bu isi nasil oluyormus hokus pokus la mi :) Insanlar cesitli yaratilmistir cesitli cesitli irade dereceleri vardir. O alti saatte anca yüzde bir birakir sigarayi oda belki. Ama sigarayi birakmanin bir metodu vardir. Allah zamani bosuna yaratmadi.

fertugrul

New member
Dakika bir, gol bir?

Dakika bir, gol bir?

Merhaba,

Kitabi buyuk bir merakla indirdim ve okumaya basladim. Giristeki tanitim kismini okurken bir sey farkettim:

"... Allen Carr 16 yasinda sigara icmeye baslar. Bir kac yil icinde, gunde yaklasik 100 sigara icmeye baslar..."

Sonra, 100'u 24'e boldum (Carr'in hic uyumadigini farzediyorum) ve 4.16 cikti. 60'i da cikan sayiya boldum ve 14 buldum. Bu demek oluyor ki, Carr her 14 dakikada bir araliksiz sigara yakiyor ve bunu yaparken uyumak, yemek, vs. isler icin hic zaman ayirmiyor. Bu noktada bir sigaranin iciminin yaklasik 10 dakika aldigini dikkate almanizi istiyorum.

Uzun zaman gunde 2-2,5 paket sigara ictim, 10 seneden fazla sigara tiryakiligim var. Yani kendimi uzman sayabilirim. Bana kalirsa bunlar biraz abartmis. Siz ne dersiniz?

Hurmet ve muhabbetle,
AFE

fertugrul

New member
Hep ayni

Hep ayni

sigara içmenin ölüm zamanı ile erken ölmek geç ölmek ile ilgisi olmadığına eminim...
bünyeden bünyeye değişir ama her birimiz muhakkak etrafımızda yıllardır sigara içtiği halde taş gibi sağlam insanlar görmüşüzdür..
sadece doktorların bu mevzuuyu abarttığını düşünüyorum.. ama sigara içmemden veya içmememden daha sıkıntılı bir konu var o da herkesin beni sigarayı bırakmaya davet etmesi...

Benim cevremdekiler de surekli ayni seyi yapiyorlar. Nedense sigaranin zararlarindan sanki yasamiscasina bahsedenler, nerede icilip nerede icilmeyecegi konusunda ahkam kesenler, vb. hep sigara icmeyenler. Ilginctir; icip de birakmis (biraktigina gore ya zararini bizatihi gormus ya da en azindan inanmis olmali) olanlar, neredeyse hic bir zaman icenlere birakmalarini soylemez. Dogrusu, icenleri anlarlar.

Ama bir noktayi unutmamak gerek:
Tipki kardeslerimizin birbirini namaza davet etmesi, kumardan kacmamizi ogutlemesi ve iyi seyler yapmamizi tavsiye etmesi gibi, kotulugu nehy, iyiligi emr anlaminda bizi mekruhtan (belki haramdan) kurtarmaya calistiklari icin yaptiklari seyden dolayi hic birine kizmiyorum. Biliyoruz ki hepsi, bizim iyiligimizi istedigi icin boyle yapiyorlar. Allah cumlesinden razi olsun.

Saglik konusunda da kardesim, sana diyecegim bir sey var: Kendini (ve bizi) kandirma :) Omru Allah bicer muhakkak. Bir araba carpar da 35'inde olursen ne ala. Ama ya olmezsen?..

fertugrul

New member

Son derece haklisin. Birakamamak diye bir sey yoktur. Birakmak istememek veya birakmaktan/birakamamaktan korkmak diye bir seyler olabilir.

Üst Alt