Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TereddÜtte kaldim :(

merak

New member
ARKADASLAR BEN KUCUKLUKTEN BERI SAHURDA YERIM ICERIM EN SONRA SUYUMU DOLDURRUM NIYET ETTIM ALLAH RIZASI ICIN ORUC TUTMAYA DERIM SUYUMU ICERIM VE DAHA BISI IYIYP ICMEM BUGUNDE OYLE YAPTIM AMA SUYU 2 DEFADA ICTIM YANI SUYU ILK DIKISTE BITIREMEDIM COK GELDI NEFES ALIP 2.DEFA KALDIRDIM ICTIM ACABA 2. DEFADA ORUCUM BOZULDUMU VE BU YAPTIGIM DOGRUMU :S DEĞİLSE SIMDIYE KADAR TUTTUKLARIM BOSAMI GITTI :s ???? LUTFEN YARDIM EDIN.

merak

New member
Allah razı olsun , bundan sonra su ıcıp sonra nıyet edıcem , bana kucukken boyle ogretmıslerdı nıyetten hemen sonra bır kez daha ıcebılırsın dıye ondan hep oyle yapardım .

Loki61

New member
Arkadaslar bende teredütte kaldim...
Bugün agzimi calkaladim tam olarak bilmiyoruk ama eger su kactiysa orucum bozulmusmudur? Istemeyerek olduysa...
Tskler

mavigezegen

New member
Selam ile,

Arkadaşlar bunlar bunlar ufak tefek şeyler. Takılmayın, kalbinizden geçendir aslolan.
Emin değilsen kaçmamıştır, devam oruca...

Ebu_Ahmet_Musab

New member
Vesveseeeeeeee, vesveseeeeee, vesveseeeeee!!! Bunların hepsi vesvese

Niyetin yeri kalptir. Allah rasulu (s.a.s.) oruca veya namaza veya abdeste başlarken diliyle niyeti telafuz etmemiştir.

İkincisi, Allah C.C. kimseyi gücünün yettiğinden fazlasından mesul tutmaz. Bardaktaki suyu bi dikişte içememek neden kabahat olsun ki? Asıl 3 yudumda içmek sünnettir.

Ağzımı çalkaladım, istemeden su kaçtıysa? Bunu senden başka kim bilebilir ki? Kaçtı mı kaçmadı mı? midene su gitti mi gitmedi mi?

Şeytan hiç boş durmuyo

Üst Alt