Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyarılan Üye simiec

samanyolu

New member
User: simiec
Infraction: Başka Bir Üyeye Yahut Şahsiyete Hakaret, Hakaretamiz Mesaj / Edebe Muğayir Münazara

Administrative Note:

Message to User:

Original Post:
''Bana edebiyat yapma lan lavuk, biz konuya okumadan girecek kadar senin gibi beyinsizmiyiz de bir de bana okumadan girmeyin diyorsun. Sen okuduğunu bile anlamıyorsun ya, ona ne demeli ? Bu Din; senin stres topun mu ki kalkmış da ayetleri hükümleri alayvari tarzla bu düşünce yanlış, bunlar gereksiz gibi yorumlarla eleştirmeye kalkıyoırsun. Kimsin lan sen! Özenti budalası, kendi fikirin yok da turan fikri ile mi geliyorsun. Senin turan kadar da beynin yok, beynini o'na kiraladığına göre...'' Bu da kur'an da yazıyor demeyin lütfen gerekeni yapın.

''Hüseyinmuştu isimli üyeye yazılan cevabı kalkmış kendine verilen cevap gibi algılıyorsun. Sen mi bana sordun da üstüne alınıyorsun.'' Ben o cevabı yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım.Bazıları isme dikkat etmezde.

''E.. sen harbiden beyinsizmişsin. Almışın eline üstadlarından bir saz, ateistim de ateistim, inanmam da inanmam. Çok dan tın! Turan ile İlhan amcanda inanmıyordu. "Behlüm adel" olarak gittiler öbür tarafa, sizin gibi aklı olmayan beyinsizlerde onlarla beraber aynı yoldan devam. Hiç mi akllını kullanmazsın, bu kadar mı kör ve cahilsin yani. Kuran dili ile bu kadar mı beyinsizsin ! Amannn! ister inan ister inanma, bana ne bundan. Diğer taraftaki ateşinden bana ne, isterse beynin fokurdasın. Benim Dinim var ya, ben O'na bakarım. Gerisi, sana kalmış.'' Bu yazıda iki şey var biri küfür diğeri ise ölüm tehtidi.Bunun cezası hapistir ama ben sadece forumdan atılmasını istiyorum.

''Beyinsiz, embriyonun ne olduğu senin bilim tarafından 1984 yılında karelenirken, Kur'an 1400 yıl önce bunu sayha sayha olduğunu bildirmişti. Daha halen bilim dersin de, bilimin ne olduğundan bir habersin. Yürrü lan taş arabası!'' bilimin ne olduğunu bilimin yüzüne bakmayan birinden daha iyi bildiğime eminim.Bilimin kur'an olmadığındanda eminim.

''Hadi kafir arkadaş; toz kaldırmadan ikile, mübarek orucum senin yüzünden araya gitmesin. Zaten sigara ve çay burnumda tütüyor, bir de sen ekşime başıma...'' üzgünüm ama orucun bozuldu bile.

Eğer bu laflara da bir ceza gelmezse size olan saygımı yitireceğim.

samanyolu

New member
Uyarı Kaldırıldı

Uyarı Kaldırıldı

Bu ceza kaldırıldı. Nedeni:
Mesajı kendisinin yazmadığını özel mesaj yoluyla iletti alıntı ile cevaplamayı yapamamış.

Son düzenleme:
Üst Alt