Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Zindan klip

radikal

New member
Bütün kalbimle seni ve arkadaşlarını tebrik ediyorum. Gerçekten sayısız defalar dinlediğim müziğinizi birde görüntülü olarak dinlemek nasip oldu. Rabbim inşaallah yakın bir zaman içinde müziğinizi ve içinde barındırdığı anlamı anlayan insanların sayısını çoğaltır ve bu yolda başarılı bir seyir izlemenizi nasip eder. Samimi ve içten dualarım ile yanınızdayım. Hatta benim gibi düşünen bir çok insanın yanınızda olacağına inanıyorum. Bir an ben de kendimi bas'ın yanında oturuyor gibi bir hisse kapıldım. Belki seni manen de olsa tanıdığım için olsa gerek, kendimden bir şey bulduğumu hissettim. Maşallah, tebrik ediyorum. Nefis olmuş. Rabbim yolunuzu açık etsin.

radikal

New member
Solo'yu iyi oturtmuşsunuz koreografiye.
Hafif gary moore stilini andırır gibi olsa da, sanki daha çok bryan gibi, enfes olmuş.
Müthiş özgün olduğu belli.

Ekip harika ama.

silverhand

New member
Tesekkur ederim hocam sen begendiysen musterisi olur heralde oyle tahmin ediyorum Tulay hanimin yanindaki bosluklara grafik ve ses eklicez bitecek klip.

Cok memnun ettin beni tesekkur ederim...
Barisla kal...

radikal

New member
Ne demek ihtisasım yok, ben de inşaallah türkümü bestelediğim zaman, nasıl olmuş diye sana da okuyacağım. Beni de o zaman yorumsuz mu bırakacaksın mübarek ? :)

Ben Alp gibi teşekkür edip bırakmam haberin olsun. Şurası şöyle olsun, burasını şöyle yap radikal deyinceye kadar da nefes aldırmam haberin olsun.

Artık o zaman beni kovarmısın, banlarmısın şimdiden düşün, derim.

Hahaha ! Bed sesime de ne kadar dayanırsın artık orasına karışmam.

Şaka bir yana da, ilk günden "zindan" 55 tık almış. Ne kadar güzel, devamı gelir inşaallah.

Üst Alt