Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1. İslamforum Şiir Yarışması;

1. İslamforum Şiir Yarışması;

• Korkmadan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ya Rasulüm

• Ucuza İstiyorsun

• Bir Garip Hüzün

• Martı

• Ey Kırmızı Gülüm

• Yarin Huyu

• Emanet

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

MekSeLina

New member
Saygıdeğer Üyelerimiz!

1. İslamforum Şiir yarışmasın’da oylamanın bitimine iki gün kalmıştır. Kesin sonuçlar açıklanmadan önce bir açıklama yapmamız zaruri olmuştur.

Yarışma sonuçları, görünen anket sonuçları olmayacaktır. Zira geçersiz oylar bulunmaktadır.

Geçersiz sayılacak oylar hangileri olacaktır?

1) Katılımcılardan bazılarının kendilerine oy vermemeleri gerekirken sehven kendi şiirleri için oy kullanmış olmaları;

2) Bazı katılımcıların ip numarası ile aynı ip den girilerek ve yeni üye nicki ile, aynı ip numarasında ki katılımcıya verilen oyların olması.

Görünen anket değerleri bu sebeplerden dolayı gecerli olmayıp, 1. ; 2. ve 3. olacak şiirler bu kriterler dikkate alınarak açıklanacaktır.

Saygıyla...

mhmt

New member
bu 2. madde çok manidar..
la havle..

selametle..

ayýþýðý

New member
herkesin şiiri hoştu güzeldi ve özeldi herkesin şiirinde hayatlarından sunulmuş pi parça vardı degerliydi.........şimdiden kazananı tebrik ediyorum şiir yarışmasına katılamak benm için bi zevkti valla :)yine yapın yine katılırım güzel oluoo::p

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Evet, yarışma süresi doldu, anket otomatikman kapandı. Lakin ben bu arada mesajlara dalarak oy verme süresini geçirdim, iyi mi... Oyumu kullanamadım yani :( Hayırlısı, nasip yokmuş...

Ama şiirlerin hepsi güzel di, hepsi yürekten kopmuş bir parça gibi.

Katılan, oy veren herkese teşekkür ediyor ve değerlendirme de birinci olacak şiirin yazarını da şimdiden tebrik ediyorum...

MekSeLina

New member
Daha önce yapmış olduğumuz açıklamada bildirildiği üzere;

1) Katılımcılardan bazılarının kendilerine oy vermemeleri gerekirken sehven kendi şiirleri için oy kullanmış olmaları;

2) Bazı katılımcıların ip numarası ile aynı ip den girilerek ve yeni üye nicki ile, aynı ip numarasında ki katılımcıya verilen oyların olması,

nedenlerin'den ötürü, ankette kullanılan oylarda gerekli düzeltme yapılmıştır. Buna göre 1. ; 2. ve 3. olan şiirler ve yazanları, aşağıda sıralanmıştır.

Emanet - Caferi
Martı - radikalislam
Korkmadan - alptraum

Şiir yarışmasında birinci olan yarışmacı, ikinci yarışmaya kadar " forum şairi" ünvanını nickinin altında taşıyacaktır.

Zamanlarından ve gönüllerinden ayırıp, güzel şiirleri ile bizlerle olan tüm kardeşlere teşekkür ediyoruz.

Not: Görünen anket üzerinde henüz düzeltme yapılmamıştır.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Caferi, radikalislam ve alptraum'u canı gönülden kutluyorum. Ellerine sağlık.

Şiirleri ile yarışmaya, dolayısı ile foruma renk katan tüm diğer katılımcıları da kutlarım.

Varolun arkadaşlar.

Bir sonraki yarışmada bir yolunu bulup ben de yarışacağım :) haberiniz olsun, kıskandım :)

samanyolu

New member
s.a şiir yarışmasına katılan tüm arkadaşlarımızın yüreğine sağlık.yarışmada birinci olan caferi kardeşim tebrik ediyorum.paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz.

mhmt

New member
haydi hayırlısı olsun.
1. 2. ve 3. olanları tebrik ediyorum.
Tabi diğer katılımcıları da..

selametle..

radikal

New member
Elbette samimi olan yüreklerden dökülen şiirler ile yarışmak ayrı bir zevk.

Yarışmayı kazanan Caferi kardeşim ile sevgili alptraum olmak üzere; şiirleri ile katılan arkadaşları, oyları ile bu yarışmayı destekleyen forum üyelerini, adil bir yarışma olması için çok dikkatli davranış sergileyen forumdaki yönetici kardeşlerimi tebrik ediyorum.
Dereceye girmeyi bırakın, bu forumda yarışmak dahi benim için çok anlamlı ve bir o kadar değerli.

Sevgili alptraum'un dediği gibi, bu yarışma; bir tutam baharat tadı bıraktı dimağlarımızda.

renksiz1i

New member
Caferi ,radikalislam ve alptraum hepinizi tebrik ederim.Özellikle caferi seni:)pardon forum şairi:)).Allah emanet olun

T

Tura

Guest
yeni forum sairimiz hayirli olsun,cani gönülden tebrik ediyorum tüm arkadaslari...
eglenceli bi yarismaydi,sonucda kazanmak degil katilmak önemliydi...
yeni yarismalar bekliyoruz sayin yöneticiler duyurulur:)

ayýþýðý

New member
Evet, yarışma süresi doldu, anket otomatikman kapandı. Lakin ben bu arada mesajlara dalarak oy verme süresini geçirdim, iyi mi... Oyumu kullanamadım yani :( Hayırlısı, nasip yokmuş...

Ama şiirlerin hepsi güzel di, hepsi yürekten kopmuş bir parça gibi.

Katılan, oy veren herkese teşekkür ediyor ve değerlendirme de birinci olacak şiirin yazarını da şimdiden tebrik ediyorum...

bekir abi ben sana çok kötü küstüm hani oyunu bana vercektin
iconcoolsx7.gif
agla2lw4.gif
:mad::(

bu arada bize oy gönderenler kim belli olsun onlara çikolata vercem hıh :rolleyes:

bana oy vermeyenler kıskansın hıh

mhmt

New member
Hakkaten ya caferi kardeşim.
İsminin altında "Forum Şairi" yazıyor:)
Yakışmış. Maşallah.

selametle..

yolcu

New member
yarışmaya katılan herkesı tebrık edıyorum guzel bır muhabbet olmuş,
bayadır uzak kaldım,
herkese selam olsun bu garıb den