Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Balıklar ve Karıncalar

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Allah'a hamd olsun.Allah'ın elçisi Muhammed Mustafa'ya ve Muhammed Mustafa'ya yakın olanlara selam olsun.Selamın Aleyküm. 2 yerde okumuştum bu sözleri şöyle yazıyordu,

Sular yükseldiği zaman balıklar karıncaları yer,sular çekildiği zaman karıncalar balıkları yer,kimin kimi yiyeceğini sular belirler.

Selamın Aleyküm.

Mücahid

New member
Allah'a hamd olsun.Allah'ın elçisi Muhammed Mustafa'ya ve Muhammed Mustafa'ya yakın olanlara selam olsun.Selamın Aleyküm. 2 yerde okumuştum bu sözleri şöyle yazıyordu,

Sular yükseldiği zaman balıklar karıncaları yer,sular çekildiği zaman karıncalar balıkları yer,kimin kimi yiyeceğini sular belirler.

Selamın Aleyküm.

Aleykum selam serhan bi süredir forumdan uzağım ama bakıyorum hayli aktifsin maşaallah bi süre sonra yine kendini eleştirme noktasına dönerek bütün konularına nedamet mesajları asmayasın.Yazdığın konuları ince eleyip sık dokumanı salık veriyorum.Ha bu arada suların balık ve karıncaların sahibi belirler her hareketi.Nüansları belirt lütfen.İnsanlar yanlış anlamasın.Selam ile

Serhan Eðeryýlmaz

New member
Ben uzun zamandır aktif değilim son 2-3 gündür aktifim elhamdülilah,nedamet mesajları asmak ne demek ? Bu arada bu örnekte yazdığım sular belirler sözü de Karıncanın Balığın Rabbi onların hakkında adaleti suları alçaltarak yükselterek verir diyordum,Allah izin vermez ise su alçalamaz ve yükseltemez,anlam sabit belli,bunu okuyan adam Allah'ın hakim olduğunu bilmez mi ? Bilir bu yazıda adaleti gören insan Allah Teala Hazretlerini bulur.

Üst Alt