Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua Allah Rizasi Için

ebedi

New member
Esselamu Aleyküm Kardeşlerim
Ben Sitede Bi Kardeşiniz Olarak Sizlerden Dua Bekliyorum. Okulum Venim Için Hayirli Olan şeyuler Için Dua Bekliyorum Inşallah Dualarinizi Eksik Etmeyin. Allah Hepinizden Razi Olsun.

Z

zeynep_hearty

Guest
rabbim dualarınızı kabul etsin inslh hayırlı kılsın ..selam ve dua ile...

Rahmet4

New member
a.s hakkinda hayirli ne ise Yaradan onu sana nasip etsin

mhmt

New member
ALLAH yardımcın olsun..lisedeysen dersin kalmasın..üniversitedeysen büt.ün kalmasın..çok baş ağrıtıyor..seninde dualarını bekleriz.. samimi kardeşsin;)
selametle

H

hüma-gül

Guest
Allah yardimcin olsun, hakkinda hayirlisi neyse onu versin kardesim

Z

zeynep_hearty

Guest
ALLAH yardımcın olsun..lisedeysen dersin kalmasın..üniversitedeysen büt.ün kalmasın..çok baş ağrıtıyor..seninde dualarını bekleriz.. samimi kardeşsin;)
selametle

sizin sınavınız nasıl geçti..umarım iyi geçmiştir kalıcakmı, geçicekmi görünüyosunuz?:))selam ve dua ile..

mhmt

New member
sizin sınavınız nasıl geçti..umarım iyi geçmiştir kalıcakmı, geçicekmi görünüyosunuz?:))selam ve dua ile..

henüz açıklanmadılar kendileri..birden fazla da sayısı:) ama inş. geçecek gibiyim şöyle..bütünlemelerde akıllandım:) çalıştım..
selametle kardeşim..

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
ya erhamer rahimin allahım sana şükürler olsun rabbim senki kulun dua ettiğn de yanındayım diyensin senki kulun dua ettiğinde duasını reddetmekten utanansın senki H.z. Muhammed (s.a.v.) nın adı geçtiği duayı kabul etmem mi diyensin kulun rabbim dediğinde geldim diyensin allahım sana yalvarıyorum dualarımda ümitsizliğe düşmek istemiyorum ümidsizliğe kafirler düşer ne olur neolur dualarımı kabul buyur sana yalvarırım mevlam bu kardesimize ve bütün müminlere yardım et amin

ebedi

New member
Allah Hepinizden Razi Olsun Can Kardeşlerim Abilerim Ablalarim
Rabbim Sizleri Cennetine Koysun Inşallah

Üst Alt