Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kinama

oðuz bakar

New member
Radikal İslam'ın kışkırtıcı tavırları PEYGAMBERE İTAAT BÖLÜMÜNDE .

Lütfen kendisine gerekli ikazı yapın , ben onu kaale alıp da cevap vermeyeceğim .

oðuz bakar

New member
FORUM YÖNETİCİLERİ UYUMUYORDUR HERHALDE

BİR FETVA : Bir idareciye , bir fâsığı şikayet etmek gıybet değildir .

bekir

sadece bir kul
Yönetici

Değerli oğuz bakar

radikalislam'ın "peygambere itaat" bölümündeki yazışmalarını takip etmekteyiz. Ancak gayrı ahlaki bir unsur taşımamakta ve seyrinde gitmektedir. Siz de bu konu ile alakalı yazışmalarınızı aynı bölümde devam ettirin ve rahatsızlık duyduğunuz yazıyı "Mesajı moderatöre bildir" butonundan bize bildiriniz. Bu bölüme bu konu ile alakalı bundan sonra yazılacakları ciddi polemik unsuru kabul edeceğimizi dikkate alınız.
Selam ile

oðuz bakar

New member
Ben Fâsik Demedim

Ben Fâsik Demedim

Fetvanın bir kısmını , yani yöneticiye şikâyet kısmını almıştım . Fetvayı yarım mı söyleseydim ?
Tıpkı , gıybetin şirk olduğunun bana söylenmesi gibi .

talha_

New member
ben yanlıs anladım yani..sanmıyorum:(

ben yanlıs anladım yani..sanmıyorum:(

böyle bir düz mantık yanlıs..

gıybet etmeye sirktir de diyebiliriz lafıyla,yöneticilere fasıkları sikayet etmek gıybet değildir sözündeki fasığı çıkarıp kullanmak bir değildir..!

neden kurulmus cümlenin içindeki isinize yarayan kısımları çıkarıp kullanıyorsunuz..!

yöneticiye birini sikayete ispiyon,ihbar denir ki yöneticiler bu mesajlarda bir aykırılık olmadığına hükmettiler..!

simdi size düsen (üzerime düstüğünü sanmıyorum ama) ya o mesajı değistirmek yada fasıklığı isbat etmek..

yolcu

New member
böyle bir düz mantık yanlıs..

gıybet etmeye sirktir de diyebiliriz lafıyla,yöneticilere fasıkları sikayet etmek gıybet değildir sözündeki fasığı çıkarıp kullanmak bir değildir..!

neden kurulmus cümlenin içindeki isinize yarayan kısımları çıkarıp kullanıyorsunuz..!

yöneticiye birini sikayete ispiyon,ihbar denir ki yöneticiler bu mesajlarda bir aykırılık olmadığına hükmettiler..!

simdi size düsen (üzerime düstüğünü sanmıyorum ama) ya o mesajı değistirmek yada fasıklığı isbat etmek..

selam talha_ kardesım, bı kınama konusu da sana açarlar sonra:p;)
ya lafı soluyolar sonrada çevırıyo yok bu kısmını aldım dım da, Allah da sahıt herkes de şahit açık açık radıkalıslam abıden ozur dılemesı gerekıyo YONETICILER SIZLERE DE DUYURULUR

Üst Alt