Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kurtlar Vadisi Terör Yayindan Kalkiyor

Kurtlar Vadisi Terör Yayindan Kalkiyor

• evet kaldırılsın

Kullanılan: 0 0.0%
  • hayır kaldırılmasın

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
benim anlamadigim simdi bu dizideki güdülen olgu ne bazi insanlarin daha bastirilamamis duygularini yeniden aciga cikartip onlarin kafalarini mi kurcalamak yoksa birseylerimi hareketlendirmek ben anlamiyorum ufak bir sirinler cizgifilminde bile amerika mesajlari akip durduysa seneler izlenildiyse ve bu dizinin simdi birden bu baslik altinda cikip ne yapmaya calistigini anlamayiorum bence kalkmasidir......

Asya

New member
diziyi izleme fırsatım olmadı. o yüzden bir yorum yapamayacağım.

ebedi

New member
kaldırılmasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:(

Asya

New member
evet çok haklısınız ama o dizi kurtlar vadisi kadar ilgi çekmedi nedense.ben ara sıra izliyorum da onun da şiddet yönünden kurtlar vadisinden farkı yok aslında.ama o dizi hiç gündeme gelmiyor.

burcu18

New member
slm

slm

bence kaldırılsın çünkü bizim toplumumuzdaki insanlar bilinçaltına yerleştirip polat olup çakır olup onları örnek alıyolar tamam ne polat ne çakır kötü bişey yapmıyolar ama bizim insanımız bunu yalnış yapıyo daha küçük yaştaki çocuklar ben polat oluyum sen çakır ol işte kavga gürültü bide bunu olgun insanların yaptığını düşününce bence kaldırılsın bilinçli bi toplum olsak kaldırılmasın derdim umarım benimde bu düşünceme saygı duyar anlarsınız hayırlı akşamlar

nurullah_01

New member
bence kaldırılmasın,çünkü çamurlaşmış çogu programlardan daha iyi.
okadar igrenç yayınlar yapılırken bu dizinin kaldırılması saçmalık.
inşallah diziyi sinemaya çevirirler.saygılar

Karababa

Member
Web sitesi
mantolamabursa.tk
Doğuda Hergün Pusu atan çatışmaya giren üstelik bunu Bizleri öldürmek için yapanları anlatmaya başlayan diziyi kaldırmışlar.

İnşallah PKK örgütünüde bukadar kolay kaldırırlar

reyyan

New member
ben kaldırdıklarına memeun oldum o neydi çok iyi olmuş ya aman ha hiç şakadanda almıyonuz ya

mhmt

New member
size katılmadım hocam...kaldırılmasın...

menzilkusu61

New member
doğru.söleyenın.her.zaman.kovulduğu.gibi.bu.dizide.yayından.kaldırıldı

Z

zeynep_hearty

Guest
ben kesinlikle kaldırılmasın diyorum önceki dizidede sinema filmindede bir çok olumlu msj veren bir bir çok olayı tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren bir çalışma olduğunu düşünüyorum türkiyede ve dünyada neler olduğunu gözler önüne seriyor dizinin tv den kaldırılması türkide yaşanan kötü,olumsuz gerçekleride kaldırmıyor bilakis insanları bazı gerçeklerden uzak tutuyor ..çocuklar şiddete özeniyor, şidddeti benimsiyor diyorsunuz sözkonusu çocuklar yarın belli bir yaşa geldiklerinde pkk nın içyüzünü daha iyi anlıyacaklar ve türkide insanlar üzerinde oynanan oyunları bazı kesimlerin ne kadar çabuk gözden çıkarıldığını insanların üç kuruşa satıldıklarını üç kuruş için binlerce gencin nasıl neşekilde zehirlendiğini ve yine kişisel menfeatler için aynı gençlerin nasıl kandırıldıklarını ve yine ne olduğundan haberi olmayan gençlerin nelerle kandırılıp kendi insanını hunharca nasıl öldürdüğünü ve yine bu toplumun nasıl birbirine düşman haline getirildiğini bilmeden büyüyecekler..belki çocuklara bazı şeyleri anlatırsınız fakat kişilerin duydukları şeylerden ziyade gördükleri şeyler genellikle daha kalıcıdır.. velhasıl ben katiyetle kaldırılmamasını istiyorum .selam ve dua ile..

reyyan

New member
aman kaldırılmışmı tüh üzüldüm ya olurmuya niye kaldımışlar ya

Brother

New member
Dizinin yayından kaldırılmasını isteyen arkadaşlara soruyorum;

bu tepkinizi yalan rüzgarı...vs gibi amerikan kültürünü -ve dolaylı olarak emperyalizmini- dünyaya empoze eden dizilere karşı da ortaya koymuş muydunuz?!
Cevabınız 'evet' ise tebrik ederim...

Z

zeynep_hearty

Guest
itirazımı, temennimi yukarıda belirttim sevgideğer moderator..selam ve dua ile...

Brother

New member
Böyle
iyi moderatörü de ilk kez gördüm! /B]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt