Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Öneri..!

Mücahid

New member
Öneriniz dikkate alınacaktır kardeşim selametle

Admin

Active member
Yönetici
Forum Admin
yerinde bir öneri, uygulanmistir.

mhmt

New member
Bir ara forumda aktif olma süresinin kısalığını belirten bi konu açmıştım. Şimdi bulamadım. Buna devam edeyim, dedim.

Forumda bazez uzun yazmak icap ediyor. Buda haliyle vakit alıyor. Gönder diyince de siteden düşmüş oluyoruz ya da uzun yazı okurkan sayfa değiştireceğimizde siteden düşmüş olduğumuzdan yeniden giriş almak icap ediyor. Radikal abi de bundan çok muzdarip :)

Hasılı kelam, Ilyas abi hayrına şu aktif olmak vaktini biraz daha uzatta, sıkıntı çekmeyelim :)
1 saat güzel mesela. Sistemi de zorlamaz hem.

selametle..

radikal

New member
Ben çözümü buldum Mehmet. Yazacağımı yazıyorum, sonra hepsini tarayıp copy yapıyorum. Giriş yaptıktan sonra paste ile bitiriyorum. Çok güzel bazı konulardaki yazılarımı zamanında bu onlıne canavarına yedirdiğim için böyle bir önlem aldım. Tavsiye ederim :rolleyes:

mhmt

New member
EyvAllah abi.. Olursa makbule geçer.

Bende kopyalıyorum aslında. Ama arada unutuluyor, devamında isim ve şifreyi girince yazı geliyor ama arada o da gelmiyor. Yani riskli bi durum.

Ayrıca Ilyas abi bu işe el atmışken foruma bi de Zeytin Ağacı dikse olur. Baksana, epey bi zeytin dalına ihtiyaç var gibi :)

selametle..

radikal

New member
Allahümmel Eskına ğaysen muğisen henien merien ğadekan mücellilen seyhan âmmen tabekan.

Allahümme! Eskıne'l ğayse ve la tec'alna mine'l kanitin.

Allahümme! Inne bil biladi vel ibadi vel hakkı minel levai vaddanki mâlâ neşku illa ileyk.

Allahümme! Enbit lena ezzer'a ve edirre lenaddar'a ve eskına min berekatissema ve enbit lena min berekatil arz.

Allahümme! Inna nestağfirüke inneke künte ğaffaren fe erselessemae aleyna midraran.

"Allahım! Bize bol yararlı, her tarafa akıp giden, her tarafı sulayan umumi bir yağmur ihsan et.

Allahım! Bizi yağmurla suvar. Bizi, ümitlerini kesmiş kimselerden eyleme. Kullarda, beldelerde ve yaradılmış şeylerde öyle darlık vardır ki senden başkasına arzedemeyiz.

Allahım! Bizim için ekinleri bitir, bizim için memeleri sütle doldur, bizi göğün bereketinden suvar, bize yeryüzünün bereketinden yetiştir.

Allahım! Biz senden mağfiret isteriz. Şüphesiz sen çok mağfiret edicisin. Bize gökten bol bol yağmurlar yağdır. (Amin)

Rabbimiz inşaallah hem zahiri yağmurlar ile bereket versin topraklarımıza, hemde merhameti ile İslam ümmetinin gönüllerine muhabbet yağmurlarını yağdırsın inşaallah.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Amin,amin ami amin amin amin amin AMİN amin Amin, amin amin AMİN

amin
amin amin amin AMİN Amin Amİn amin amin amin amin Amin amin

Amin,
amin amin amin amin amin amin AMİN amin Amin, amin amin

AMİN amin
amin
amin amin AMİN Amin Amİn amin amin amin Amin Amİn

ARZ_7

New member
Böyle bir sıkıntıyı bende defalarca yaşadım. Uzun bir yazı yazdıktan sonra giriş yapılmadığı için yazılar bazen gidiyordu. Ama üye girişi yaparken beni hatırla sekmesi işaretlenerek giriş yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. O uzun yazılar boşa gitmiyor.

Mücahid

New member
Amin,amin ami amin amin amin amin AMİN amin Amin, amin amin AMİN

amin amin amin amin AMİN Amin Amİn amin amin amin amin Amin amin

Amin, amin amin amin amin amin amin AMİN amin Amin, amin amin

AMİN amin amin amin amin AMİN Amin Amİn amin amin amin Amin Amİn

Maşaallah tebarekallah

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Bu öneriden sonra her ne oldu iae artık portal gözükmüyor. Forumu takib zorlaşmış durumda.
Bana ait bir problem midir?

Değilse, portal özelliğini tavsiye ederim. Eğer mümkün değilse en azından son gönderilen mesaj adedinin artırmak isabet olur.

Yeni Mesajlar butonundan "sizin görüntülemediğiniz" tüm son mesajlara ulaşabiliyorsunuz.

Portal Formun başka kaynaklardan takibini/veri aktarımını teknik olarak zorlaştırdığı için deneme amaçlı kaldırılmıştır.

Üst Alt