Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Poşette tavuk

mhmt

New member
Yakın zaman önce tavuk poşeti diye bişey öğrendim. Tavuğu içine atıyorsın fırına sürüyorsun, bu kadar. Damak tadına göre baharatlıyorsun. Ne su ne düdüklü. Çok kolaymış.
Bu aralar evde tekim. Aç kalmamak için yemek yapıyım derken bunu öğrendim pek kolayıma gitti. Benim gibi yalnız kalmışlara afiyet olsun:)

selametle..

alevi1905

New member
Geçen tavuğum ölmüştü poşete koyup çöpe atmıştım , konu başlığını görünce dedim kim bu çöpçü

esmer

New member
Burası da Aşık atışması gibi olmuş.:))

sýyah_

New member
radikal kardeş nerelerdesin neyaparsın iyimisin görüşemez olduk. Yaz geldi havalar ısınınca deniz kenarına tatile mi kaçtın, sen yalnızsan bile bizi yanlız bırakma bu forumda olmuyor böyle. Bak seni sevdiğimden hem kızdırmak istiyorum hem sohbet etmek istiyorum. Herhangi bir hususta kızdığınız zaman kısa, anlamlı ve özlü sözlerinizi özledim.

radikal

New member
Sevgili siyah_ kardeşim. Sınav maratonu diyelim kısaca. Yoksa tatil, şu halimiz ile zaten mümkün değil. Ama Mehmet'in dediği gibi gözümüz her daim buradadır.

Dua edin inşaallah, dualarınız önümüzü aydınlatsın inşaallah. Biliyorsunuz bir müslümanın gıyabında yapılan duadan daha kabule şayan sevimli bir şey yok Rabbi Zülcelal katında.

sýyah_

New member
ALLAH (c.c) inşallah sizin ve bu forumdaki bütün inanan müslüman kardeşlerimizin başınızdaki sıkıntıları gidersin, bolluk bereket versin, benide duası kabul olunan bir kulu olarak mesut etsin.

Üst Alt