Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rukye nasıl etki gösterir(psikolojik hastalık için.)

Kendiniarayanadam

New member
Psikolojik rahatsızlık için rukyeden şifa bulmak için ne yapılması gerekir.
Psikolojik rahatsızlıklar için rukye belirli anti-depresanlar ile birlikte şifa verir.Öncelikle bitkisel yada kimyasal anti-depresan kullanılmalıdır.Mesela psikolojik rahatsızlıklar için rukye sabah,öğle ve akşam namazlarından sonra bir kez dinlenmelidir.Çıkış ayetleri daha sonra dinlenmelidir.21 yada 41 gün uygulanmalıdır. Rukye tedaviye yardımcıdır.Başka bir rukye tarifi,İhlas suresi,Felak suresi,Nas suresi bu sureleri üçer kez elleri açıp okuyup daha sonra üfleyip sağ el ile elinin yettiği yerleri mesh etme ve bunu üç kez tekrarlama.Yatmadan önce yapılmalıdır.Rukye tedaviye yardımcı oluyor.Bitkisel anti depresan sarı kantaron ile kedi otu bitki konbinasyonudur.Geçmiş olsun.

Kendiniarayanadam

New member
Bir kişi psikolojik hastalık tedavisinde kullanılan ilaçları bıraktıktan sonra,hastalıktan kurtarılmak için tedavi olduğunda,hastalık nüks etmeden iyileşme belirtileri görülmeyebilir.Yani nüks ettiği zaman hastalık,tekrarlamak yerine tam iyileşme gösterebilir.Taşınma veya seyahat etme nüks ettirebiilr.Bunun dışında nüks etme süreci tamanlanınca nüks eder. Ben tahminimi yazdım.

Kendiniarayanadam

New member
Rukye tarifi(Mübah rukye olabilir):"Resulü Ekrem Efendimiz (s.a.v) bir rahatsızlık hisstettiği zaman ve her gece yatağına yatacağı vakit bu üç sureyi(İhlas suresi,Felâk suresi,Nâs suresi)okuyup,mübarek elleri ile üfleyerek elleriyle mübarek baş ve yüzlerinden başlayarak ağağıya doğru cesed-i şeriflerini mesh eder ve bunu üç defa yapardı." Ayrıca, büyü - sihir yapılan ve hasta olan kimselere şu şekilde okunacağını üstadım Hacı Osman Efendi aynen şöyle tarif etmişlerdir; "Muavvizeteyn ve İhlas da dahil olmak üzere kırk bir gün kırk bir defa sabah namazından sonra hasta üzerine okunacaktır."

Üst Alt