Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kabak Sevmemenin Bedeli

Kabak Sevmemenin Bedeli

• konu silinsin...

Kullanılan: 0 0.0%
  • konu kilitlensin...

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

nurþeyma

New member
Şöyle açık açık sor kardeşim ya :)

Bana göre edepsizdir.Bak noktalama işaretleri ne çok işe yaradı.

Olur mu?
Papa hazrettir,
Edip edepsiz,
İslamın şiarı budur ya (haşa)
kafiri sev,
Müslümanı yere batır..
Edip müslüman olduğunu ikrar ediyor ve bize inanmak düşer, kalpleri Allah bilir çünki,
Papa su katılmamış kafirdir, bunun lami cimi yoktur..
Ben edip ile haşrolmayı gurur yapmam..
Papa ile haşrolmayı da gurur yapmayacak babayiğitler ellerini kaldırsın ve bilelim kim ne düşünüyor..

abrec

New member
doğrudur bizim sözde müslümanlar daha çok zarar veriyor islama katılıyorum sana
fakat bu papanın edepsizliğini örtmez.

nurþeyma

New member
bence konu anlaşılmamak için uğraşıyor , ve cevapların verildiğini düşünüyorum... bu konu bu kadar neden uzadı hala anlamış değilim...

sevgili kardeşim,
burası bir forum,
herkes firkirini beyan edecek elbette..
ediyor sonuçta ve konu uzamış,
bunda bir tuhaflık yoktur..
ama, bu site de sadece sizin tasdik edeceğiniz konular uzayabilir.. diye bir kural varsa, onu bilemem..
sonuç olarak, kimse kimseye küfretmiyor, hakaret etmiyor..
adabınca gidiyor konu..
bunda anlaşılmayacak birşey yok bence..

radikal

New member
Allah (cc) bu ülkeyi ve bu ülke ile beraber, İslam Din'ini yaşamak isteyen ümmedi Muhammed'i ülke ve ümmet içerisinde bulunan "truva atlarından" korusun inşaallah!

chamdali

New member
Maide 105:
Ey iman edenler, üzerinizdeki (yükümlülük) kendi nefislerinizdir. Siz doğru yola erişirseniz, sapan size zarar veremez. Tümünüzün dönüşü Allah'adır. O, size yaptıklarınızı haber verecektir.

nurþeyma

New member
Allah (cc) bu ülkeyi ve bu ülke ile beraber, İslam Din'ini yaşamak isteyen ümmedi Muhammed'i ülke ve ümmet içerisinde bulunan "truva atlarından" korusun inşaallah!

bu duaya ben bile amin diyebilirim sevgili hocam,
ama, buna yurtdışındaki truvaları da dahil etmişsinizdir inş..

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Peki neden kilitlemiyorsunuz ? .

ASLINDA SORUNUZUN CEVABINA VERİLMİŞ , BENCEDE KİİTLEYEBİLRİM AMA SONRA BAKIN NE DİYORLAR?

sevgili kardeşim,
burası bir forum,
herkes firkirini beyan edecek elbette..
ediyor sonuçta ve konu uzamış,
bunda bir tuhaflık yoktur..
ama, bu site de sadece sizin tasdik edeceğiniz konular uzayabilir.. diye bir kural varsa, onu bilemem..
sonuç olarak, kimse kimseye küfretmiyor, hakaret etmiyor..
adabınca gidiyor konu..
bunda anlaşılmayacak birşey yok bence...

YANİ ŞUNU GÖRÜYORUM AYNI ANDA BİRDEN ÇOK KİŞİ MUTLU EDİLEMİYOR.. SİZE SORUYORUM OZAMAN BU KONU ZATILMALI DİYENLER ? VE UZATILMAMALI DİYENLER HERKES FİKRİNİ BEYAN ETSİN.. ONUN AKABİNDE KARARI ORTAK ALMIŞ OLURUZ BENCE UZATILMAMALI YETERİ KADAR UZATILI ... ÇÜNKÜ SORULARA CEVAP VERİLDİ... SİZCE NE YAPALIM?

rusen_alp

New member
değiştirdim, çünkü beni alakadar etmez kapanıp kapanmaması...bu yazıyı değiştirmeseydim yine bir polemik daha olacaktı...deyim yerindeyse kabak tadı verecekti...

ehl-i dildir diyemem sinesi saf olmayana
ehl-i dil birbirini bilmemek insaf değil...
selametle...........

a l p e r

New member
Sayın Seyfullah Putkıran,

Forumalarda herkesi mutlu etmenin imkansız olduğunu tahmine debiliyorum :)

Ancak benim demek istediğim, forumun kalitesini ve tutumunu yöneticiler belirler. Üyenin hoşuna gitse de gitmesede yönetimin prensipleri ve kuralları vardır. Bu kuralları beğenmeyenlerin elendiği bir ortamda, kalanlar yönetimin belirlediği seviyede olur.

Çok uç noktada hak etmedikten sonra kesinlikle cezadan yana da değilim. Ancak filtreleme mekanızması ile bazı üyelerin katılım şekli değiştirilebilir.

Forumda farkettiğim "hırçın"lık şeklinin bir sorun olduğunu düşünüyorum. Özellikle bir takım kişiler en güzel sözlerden bile ters manalar çıkartıp tabir-i caiz ise "ortalığı bulandırıyor" olması ortamı da olumlu yönde etkilemiyor. Bu bir takım kişlerin çoğunluğu da kötü niyetli olmayan fakat bir şeyleri bilmeden anlamadan yazmaya kalkan arkadaşlardan oluşuyor. Bu kişilerin benim gibi yazmaktan çok okuması daha hayırlı olacaktır.

Şahsen ben bu forumda kılıcı çektim, bazı sözünü bilmezlere karşı kullanıyorum fakat ustaların eline yakışan kılıcı benim gibi bir eksiğin kullanması ne kadar doğru bir davranış taktirinize bırakıyorum.

Bu yüzden kılıcı ustaların elinde görmek isterim. Nice densizler var çok şeyi hak eden. Ben bu halimle görüyorum muhakkak ki siz daha iyi görüyorsunzudur. Kim nederse desin kurallara göre bu kişlerin mesajlarının süzgeçten geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kabak konusu sayfalar önce kapanmalıydı. Ama bunun yerine anlamayana sayfalar dolusu laf anlatılamaya çalışıldı. Her cevaba başka saçma sorular geldi. Onlara da açıklamalar yapıldı ve yeni sorular eklendi. En başta görünen "anlamak istememe" durumu hiç bir zaman değişmeyecektir. O zaman neden izin verildi benim sorum budur.

nurþeyma

New member

Ancak benim demek istediğim, forumun kalitesini ve tutumunu yöneticiler belirler. Üyenin hoşuna gitse de gitmesede yönetimin prensipleri ve kuralları vardır. Bu kuralları beğenmeyenlerin elendiği bir ortamda, kalanlar yönetimin belirlediği seviyede olur.

Çok uç noktada hak etmedikten sonra kesinlikle cezadan yana da değilim. Ancak filtreleme mekanızması ile bazı üyelerin katılım şekli değiştirilebilir.

Forumda farkettiğim "hırçın"lık şeklinin bir sorun olduğunu düşünüyorum. Özellikle bir takım kişiler en güzel sözlerden bile ters manalar çıkartıp tabir-i caiz ise "ortalığı bulandırıyor" olması ortamı da olumlu yönde etkilemiyor. Bu bir takım kişlerin çoğunluğu da kötü niyetli olmayan fakat bir şeyleri bilmeden anlamadan yazmaya kalkan arkadaşlardan oluşuyor. Bu kişilerin benim gibi yazmaktan çok okuması daha hayırlı olacaktır.

Şahsen ben bu forumda kılıcı çektim, bazı sözünü bilmezlere karşı kullanıyorum fakat ustaların eline yakışan kılıcı benim gibi bir eksiğin kullanması ne kadar doğru bir davranış taktirinize bırakıyorum.

Bu yüzden kılıcı ustaların elinde görmek isterim. Nice densizler var çok şeyi hak eden. Ben bu halimle görüyorum muhakkak ki siz daha iyi görüyorsunzudur. Kim nederse desin kurallara göre bu kişlerin mesajlarının süzgeçten geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kabak konusu sayfalar önce kapanmalıydı. Ama bunun yerine anlamayana sayfalar dolusu laf anlatılamaya çalışıldı. Her cevaba başka saçma sorular geldi. Onlara da açıklamalar yapıldı ve yeni sorular eklendi. En başta görünen "anlamak istememe" durumu hiç bir zaman değişmeyecektir. O zaman neden izin verildi benim sorum budur.

hayrola kardeş, müfettişliğe mi yoksa ispiyonculuğa mı niyetlendin,
biz tartıştığımız konulardan memnunuz, olmayan okumaz, biter..
herkesin senin gibi inanmasını bekliyorsan bu nafile,
İsteseydi Allah herkesi aynı fikriyatta yaratırdı..
Becerebiliyorsan, yaz kaliteli yazılar, millet bilgilensin..
Beceremiyorsan, ortalığı bulandırma hiç olmazsa..
Bu sitede hiçkimse geri zekalı değil ve herkes her yazılanı okur, anlar, merak etme sen..
Çuvaldızı millete batırmadan önce bir iğneyi kendine batır hele..
ondan sonra neyi ajite edeceksen et, mühim değil..

a l p e r

New member
Bu sitede hiçkimse geri zekalı değil ve herkes her yazılanı okur, anlar, merak etme sen..

Bir hatamız varsa özür de dileriz düzletmeye de çalışırız...

selametle...

radikal

New member

Ama olmuyor ki sevgili nurşeyma. Siz bir bayan olarak nasıl saygı bekliyorsanız, unutmayınki hitap ettiğiniz muhatabınızda sizden aynı derecede saygı bekliyor.Ayrıca müfettişlik veya ispiyonculukda yapmıyor. Direk herkesin içerisinde fikrini açıklıyor. Size de ben yakıştıramadım bunu maalesef. Hanifliğinize olan samimi inancımı lütfen zedelemeyin.

rusen_alp

New member
Arkadaşlar şunu söylemek hem üstüme vazife....
Gerçekten Nurşeyma Hanım Çok hanımefendi bir kardeşimizdir...
Alper kardeşimiz de çok beyefendi.....
bazen aynı kutuplar birbirini iter....

abrec

New member
kimse filitrelendirmesin o zamanwww.kendinsöylekendinle forum olur.herkes küfürsüz bir şekilde istediğini eleştirir.
fikirlerini beğenmediğin insanlar varsa yapacak bir şey yok..
forumdaki kalitede süper..
nurşeymanın tarzındda bir tuhaflık göremiyorum.
buyurup baktık tarza..

rusen_alp

New member
Arkadaşlar şunu söylemek hem üstüme vazife....
Gerçekten Nurşeyma Hanım Çok hanımefendi bir kardeşimizdir...
Alper kardeşimiz de çok beyefendi.....
bazen aynı kutuplar birbirini iter....

[/B]
Şunu da ekliyeyim, Nurşeyma Hanım, bu konuda iyi niyetli olduğunu alıntı yaptığı kitabın kaynağını göstererek ispatlamıştır...
Bence farklı kişileri tavır almalısınız..
Müslüman , müslümanın kardeşidir, unutmayalım...Kardeş olanlar birbirini kırmaz...

nurþeyma

New member

sevgili hocam
sizin benim hanifliğime sayfınız azalırken, benim de sizin tarafsızlığınıza azalıyor,
şu yukarıdaki ajiteyi bir okur musunuz lütfen, neden bu arkadaşa, bir müslümana yakışmayacak bu tarzda yazılar yazmamasını söylemediniz de, benim yazıya hemen tokatı indirdiniz..
Saygı en büyük sermayedir, ama bu taraflı almamalı, önce saygı göstermeli sonra saygı istemeli..
ben bu yazıda defalarca özür diledim, ama hala birileri kaf dağından bakıyor ve burnundan kıl aldırmıyor..
benim suçum nedir bu durumda lütfen..

Ne olur bu son yazım olsun bu konuda, ne olur...

Üst Alt