Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

gelincik çiçeði

New member
hoşbulduk,teşekkür ederim..böyle bir sitenin varlığı mutluluk verici,Rabbim hepinizden razı olsun inşallah..Günümüz internet dünyasının aldatmacaları arasında huzurlu bir limana varmak gibi burda olmak..Yararlanıp,yararlı olabilmeyi nasib buyursun Yüceler Yücesi Mevlamız,İNŞALLAH..

mimupe

New member
Selamun Aleykum

Selamun Aleykum

Burda olmaktan mutlu oldum, umarım bu gibi forumlardan yararlanıp internet platformunda yararlı vakit geçiririm. Herkese Merhabalar..

Mete Metin

New member
Selam;Forum sakinleri;Bekir gardas...

Selam;Forum sakinleri;Bekir gardas...

Selam;Selam;Selam;Cümleten hayirli günler forum sakinlari,eski dostlar eski gardaslar.Nasilsiniz.Bekirim nerelerdesin ya görüsemiyoruz.....

Mete Metin

New member
Selam;Hidayete ermis Allahtan baska Rabb edinmeyenlerin üzerine olsun..

Selam;Hidayete ermis Allahtan baska Rabb edinmeyenlerin üzerine olsun..

Esenlikler;Bekir gardasim,Samanyolu Bacim her ikinizide Alemlerin Rabbi olan Allahin selami ile selamlarim.Hos bulduk Insallah sizlerde hosnut olmussunuzdur.EE uzun zaman oldu görüsemiyoruz,Face denen namussuz yikti forumlari.Bizde mekan tuttuk Face denen o gavuru..Gelirseniz Metin Mete olarak aciktir sayfam...Buralarida özlemedim desem yalan olur hemde küllü yalan...Insallah arada bir ugrarim daha önce bir türlü üye olmayi akil edemedim velhasil,Mehmet,Radikal ve digerlerini bayagi özlemisim Insallah burdalardir...Selam;Tanrisini birleyen Milletimin Üzerine olsun....

mhmt

New member
Abi, hoşgelmişsin.
Nasılsın? Aklımdan çok defa geçtin, nasıldır neler yapar acaba diye :))
Face denen aleme takılmışsın demek abi. Yahu bir ben takılamadım oraya. Herkes faceden haberleşir olmuş. Seni aradım bulamadım. Bin tane metin mete var. Hangisi sensin? Varsa bunun özel araması felan öyle arayım seni.

Bin tane metin mete var diyince yanlış anlama abi, senin yerin başka :)))

Radikal abiyi sormuşsun ya, ben de soruyorum ne yapar ki? Değiştirmiş numarasını haberde etmedi. Aramızda kalsın abi bence tam bir kılıbık ;)

(şaka şaka)

Allah'a Emanet.

groll

New member
Selam İstanbuldan yazıyorum.Yaş 26 ve mühendisim.İmzamdan görüldüğü üzere gayrimüslimim.Beni pek sevmezsiniz muhtemelen yazılarımdan dolayı :D ama yazmaya devam edicem.Burada müslüman olmayan üyeler beni daha iyi anlayacaktır.

K

kompLeks

Guest
kendimi takdim etmeyi unuttum. ben de istanbuldan yazıyorum. mesleğimi söylemek istemiyorum. cinsiyetimi de söylemek istemiyorum. 31 yaşındayım. 4 yıllık üniversite mezunuyum. elimden geldiğince yazmaya çalışacağım ama çok uzun soluklu olacağını düşünmüyorum. zaman ayırmam gereken ve ihmal ettiğim şeyler var. kendime de zaman ayırmam gerekiyor. o yüzden bir süre sonra yazmak için vakit bulamayacağımı düşünüyorum. ama vaktim olduğunca yazmaya devam edeceğim. bu arada şimdiden düzelteyim yanlış anlayanlar varsa eğer; ''kompLeks'' karışık-karmaşık, çözülmesi güç demek. en azından ben bu anlamıyla kullanıyorum...

Üst Alt